Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

PONUKA VÝROBKOV S DARČEKOM!

Gift Ku každému výrobku z ponuky nižšie dostanete darček zadarmo!

Nezabudnite navštíviť

Ďalšie užitočné produkty pre psov a mačky

VŠETKY DARČEKY AKO NA DLANI

Upresniť parametre
Dogtrace Elektronický výcvikový obojok d-control professional 2000 mini orange Dogtrace Elektronický výcvikový obojok d-control professional 2000 mini orange
Dogtrace Elektronický výcvikový obojok d-control professional 2000 mini orange

Elektronický výcvikový obojok s dosahom až 2000 m, vhodný pre menšie a stredné plemená psov. Určený predovšetkým pre profesionálny športový a služobný výcvik psov, ale aj pre bežných užívateľov a každodenné vychádzky. Odolné a 100 % vodotesné zariadenie s funkciami zvuk, impulz, vibrácie, svetlo a booster.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dogtrace Elektronický výcvikový obojok d-control professional 2000 ONE orange Dogtrace Elektronický výcvikový obojok d-control professional 2000 mini orange
Dogtrace Elektronický výcvikový obojok d-control professional 2000 ONE orange

Elektronický výcvikový obojok s dosahom až 2000 m, vhodný pre menšie a stredné plemená psov. Určený predovšetkým pre profesionálny športový a služobný výcvik psov, ale aj pre bežných užívateľov a každodenné vychádzky. Odolné a 100 % vodotesné zariadenie s funkciami zvuk, impulz, vibrácie, svetlo a booster.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dogtrace Výcvikový obojok pre ďalšieho psa - prijímač IZ Dogtrace Elektronický výcvikový obojok d-control professional 2000 mini orange
Dogtrace Výcvikový obojok pre ďalšieho psa - prijímač IZ

Obojok pre ďalšieho psa k výcvikovej sade d-control easy, easy small, 400, 600, 1000 a 1600. Disponuje funkciami impulz, zvuk. Odolný a 100% vodotesný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dogtrace Vyhadzovač loptičiek pre psov d-ball UP Pedigree Dentastix Daily Oral Care dentálne maškrty pre psy stredných plemien 56 ks (1440 g)
Dogtrace Vyhadzovač loptičiek pre psov d-ball UP + DARČEK Pedigree Uterák 100x50 cm s vyšitým logom 10x10 cm čierne

D-ball UP je diaľkovo ovládaný vyhadzovač loptičiek, ktorý slúži pre výcvik služobných psov, agility a bežný výcvik. Očakávanie „živej“ odmeny v podobe vystrelenej loptičky psa motivuje k rýchlejšiemu a presnejšiemu plneniu úloh, ktoré takto vykonáva s radosťou. Po vykonanom cviku pes obdrží odmenu len v prípade, že si ju zaslúži.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pedigree kapsička pre šteňatá mäsový výber s ryžou v želé 48x100 g Pedigree Dentastix Daily Oral Care dentálne maškrty pre psy stredných plemien 56 ks (1440 g)
Pedigree kapsička pre šteňatá mäsový výber s ryžou v želé 48x100 g + DARČEK Pedigree Uterák 100x50 cm s vyšitým logom 10x10 cm čierne
Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kapsičky Pedigree sú 100% kompletné a vyvážené, výživné mokré krmivo pre šteniatka. Jedná sa o veľmi chutnú každodenné potravu, ktorá vo vašom psovi prebudí nákazlivé nadšenie. V podobe ľahko otvárateľných kapsičiek predstavuje ideálnu porciu čerstvého zdravého krmiva.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pedigree Dentastix Daily Oral Care dentálne maškrty pre psy stredných plemien 56 ks (1440 g) Pedigree Dentastix Daily Oral Care dentálne maškrty pre psy stredných plemien 56 ks (1440 g)
Pedigree Dentastix Daily Oral Care dentálne maškrty pre psy stredných plemien 56 ks (1440 g) + DARČEK Pedigree Uterák 100x50 cm s vyšitým logom 10x10 cm čierne

Pedigree Dentastix Daily Oral Care sú dentálne maškrty v jedinečnom tvare písmena X, u ktorých je vedecky dokázané, že pri každodennom užívaní pomáhajú znižovať tvorbu zubného kameňa až o 80 %. Majú jemnú abrazívnu textúru a aktívne zložky, ktoré pomáhajú obmedziť usadzovaniu povlaku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dogtrace d-control professional 1000, čierna Dogtrace elektronický neviditeľný plot d-fence 1001
Dogtrace d-control professional 1000, čierna

Elektronický výcvikový obojok d-control professional 1000 vďaka veľkosti stimulačných impulzov vhodný pre všetky plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov, s dosahom až 1000 m.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dogtrace elektronický neviditeľný plot d-fence 1001 Dogtrace elektronický neviditeľný plot d-fence 1001
Dogtrace elektronický neviditeľný plot d-fence 1001

Elektronický neviditeľný plot DOGtrace d-fence, tvorený vysielacím generátorom, anténnym drôtom a obojkom, vám pomôže obmedziť rozbeh vášho psa, vytvoriť „zakázané zóny“, bez toho aby pes prišiel o slobodu pohybu. Balenie neobsahuje anténny drôt. Pomocou nášho d-fence môžete vykonať inštaláciu až do 1200m!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dogtrace elektronický neviditeľný plot d-fence 101 Dogtrace elektronický neviditeľný plot d-fence 1001
Dogtrace elektronický neviditeľný plot d-fence 101

Elektronický neviditeľný plot DOGtrace d-fence, tvorený vysielacím generátorom, anténnym drôtom a obojkom, vám pomôže obmedziť rozbeh vášho psa, vytvoriť „zakázané zóny“, bez toho aby pes prišiel o slobodu pohybu. Dodávaný v kompletnom sete s 100 m anténneho drôtu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dogtrace Elektronický neviditeľný plot d-fence 2002, čierna Dogtrace Elektronický neviditeľný plot d-fence 2002, čierna
Dogtrace Elektronický neviditeľný plot d-fence 2002, čierna + DARČEK Eukanuba miska nerez oceľ 750 ml

Bezkonkurenčný systém neviditeľného plotu pre psov od značky DOG trace. Vďaka záložnému akumulátoru postráži vášho psíka až 16 hodín aj pri výpadku sieťového napájania. Balenie obsahuje 100 m drôtu s prierezom 0,75 mm2, s možnosťou dokúpenia ďalšieho anténneho drôtu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dogtrace Elektronický neviditeľný plot d-fence 202, čierna Dogtrace Elektronický neviditeľný plot d-fence 2002, čierna
Dogtrace Elektronický neviditeľný plot d-fence 202, čierna + DARČEK Eukanuba miska nerez oceľ 750 ml

Bezkonkurenčný systém neviditeľného plotu pre psov od značky DOG trace. Vďaka záložnému akumulátoru postráži vášho psíka až 16 hodín aj pri výpadku sieťového napájania. Balenie neobsahuje drôt, jeho dokúpenie sa odvíja od celkovej dĺžky inštalácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Eukanuba Adult Small & Medium Breed Lamb & Rice 12 kg Dogtrace Elektronický neviditeľný plot d-fence 2002, čierna
Eukanuba Adult Small & Medium Breed Lamb & Rice 12 kg + DARČEK Eukanuba miska nerez oceľ 750 ml

Kompletné superpérmiové krmivo pre dospelé psy (od 1 do 7 rokov života) malých a stredných plemien (do 25kg) s bohatým obsahom jahňacieho mäsa.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL