Jerry Fabrics Osuška Sofia 03
8,81 € 8,40 €

Princeznú Sofiu Prvú z dielne Disney nájdete práve na tejto bavlnenej osuške. Osuška Jerry Fabrics Sofia 03 je vhodným darčekom pre každú malú slečnu, ktorá by sa na chvíľu chcela v princeznú premeniť.

Clementoni Puzzle Sofia Prvá, 104 dielikov
9,21 € 7,20 €

Krásne rozprávkové puzzle pre každú malú princeznú. Poskladaj si obrázok a uži si veľa zábavy so Sofiou a jej kamarátov. Vďaka novému a pokročilému tlačovému procesu sa toto puzzle vyznačuje prepracovanosťou obrázku s jasnými farbami. V balení nájdete 104 dielov puzzle.

Jerry Fabrics Posteľná súprava Sofia Magic
23,30 €

Posteľná súprava Jerry Fabrics Sofia Magic rozžiari postieľku každej malej princeznej. Tieto obojstranné obliečky z jednej strany zdobia princezná Sofie so svojimi zvieracími kamarátmi, druhá strana je posiata malými obrázkami tejto obľúbenej rozprávkovej postavičky. Súprava obsahuje obliečky na deku o rozmere 140 × 200 cm a obliečku na vankúš vo veľkosti 70 × 90 cm.

Rubie's Kostým Sofie Classic
27,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šaty majú nadýchané rukávy a na hrudi je veľký obrázok princeznej Sofie. Pri krku sú šaty lemované striebornou stužkou.

ADC Blackfire Sofia Prvá - Batôžtek s doplnkami
8,90 €

Novinka

Ktoré dievčatko by nechcelo byť princeznou? V tomto batôžku je veľa krásnych doplnkov, vďaka ktorým sa dievčatko stane princeznou a môže zažiariť na maškarnom bále. Batôžtek má fialovú farbu a je vyrobený z lesklého materiálu a ozdobený obrázkom princeznej Sofie a korunou.

DINO Sofia Prvá hra

DINO Sofia Prvá hra

Hodnotenie: 5
9,22 € 8,98 €

Spoločenská hra pre najmenších hráčov. Princezná Sofia pozvala svojich priateľov na čaj. Hostia sa môžu pretrhnúť, aby k nej dorazili prví. Cesta tam je však prepletaná kúzelnými mašľami. Tempo putovania po hracom pláne určuje farebná kocka s ktorou si rozumia aj malé deti, ktoré ešte nevedia počítať.

Jerry Fabrics Prestieradlo Sofia Magic
11,74 € 11,50 €

Prestieradlo Jerry Fabrics Sofia Magic krásne oživí postieľku každej malej princeznej. Toto prestieradlo je posiate obrázkami obľúbenej rozprávkovej hrdinky Sofie Prvej. Jeho rozmer je 90 × 200 cm a pre ľahké prichytenie na matrac je vybavené gumou v rohoch. Prestieradlo je vyrobené z bavlny, vďaka ktorej je veľmi príjemné na dotyk.

DINO Sofia a jednorožec 200 diamond
9,63 € 9,40 €

Detské puzzle majú 200 dielikov s diamantmi. Poskladajte krásny obrázok princeznej Sofie a jednorožca a zlepte ho priloženým lepidlom. Dozdobiť ho môžete podľa svojej vlastnej fantázie samolepiacimi trblietavými kamienkami.