Ocun Strike LU-17%

Ocun Strike LU

Hodnotenie: 5
70,27 €

57,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocún Strike LU patrí do kategórie all-round lezečiek – to znamená, že je všestranne použiteľná v rôznych lezeckých disciplínach a poskytuje dostatočné pohodlie aj pri dlhšom nosení.


Ocun Crest QC

Ocun Crest QC

Hodnotenie: 4,5
53,46 €
48,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocun Crest QC je veľmi pohodlná lezečka, primárne určená pre začínajúcich lezcov. Lezečka je presná na stupoch umelých stien i skál. Pogumovaná špička. Nazúvací systém zapínania.


Ocun OXI QC-30%

Ocun OXI QC

Hodnotenie: 5
84,23 €

58,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocun Oxi QC sú topánky pre všestranných lezcov, ktorí chcú dosiahnuť svoje maximum vo všetkých disciplínach. Vysoko ogumovaná špička s pätou umožňujú špičkovanie a pätovanie na každom materiáli. Dvojdielny jazyk s protismernými suchými zipsami sa ľahko zapína a pevne fixuje nohu v topánke.


Ocun Pearl LU-26%
80 €

58,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocun Pearl LU je rokmi preverená výkonnostná lezečka s radikálnym prehnutím a miernu asymetriou. Podošva zabezpečuje výborné trenie na malých lištách aj v platniach. Šnurovací systém.


Ocun OXI Lady-17%
84,23 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocun Oxi Lady sú ideálne lezečky pre boulderistky a bouldering vo všetkých jeho formách a úrovniach. Vďaka špeciálnemu ogumovamiu je Oxi perfektný pri pätovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch. Zúžený strih a plytšia päta lepšie padnú ženskej nohe.


Ocun OZONE-24%
103 €

77,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii a atraktivní barevný design. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.


Ocun OXI S-23%
95 €

72,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocun Oxi S sú ideálne lezečky pre boulderistov a bouldering vo všetkých jeho formách a úrovniach. Vďaka špeciálnemu ogumovaniu je Oxi perfektný pri pätovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch.


Ocun Crest LU

Ocun Crest LU

Hodnotenie: 4
57,31 €
52,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocun Crest LU je veľmi pohodlná lezečka, primárne určená pre začínajúcich lezcov. Lezečka je presná na stupoch umelých stien i skál. Pogumovaná špička. Šnúrovací systém obúvania


Ocun Rival-18%
57,31 €

46,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocun Rival sú juniorské lezečky pre lezecky pokročilejšie deti. Mäkká konštrukcia umožňuje deťom liezť na pretekárskej úrovni, bez toho aby si v agresívne strihaných topánkach ničili klenbu chodidiel.


Ocun Strike QC-16%

Ocun Strike QC

Hodnotenie: 5
70,30 €

58,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocún Strike QC je lezečka pre široké spektrum lezcov. Ľahká asymetria jej poskytuje športový charakter, zatiaľčo sa polstrovaný jazyk stará o vyšší komfort pri dlhšom nosení.


Ocun Hero QC
38,88 €

34,90 €

Akcia

Pohodlné topánočky Ocún Hero QC pre malých hrdinov a hrdinky. Aj malí lezci a lezkyne chcú podávať hrdinské výkony. Hero QC je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalé pohodlie a jednoduché obúvanie a vyzúvanie. Spĺňa ortopedické požiadavky kladené na detskú obuv.


Ocun Jett LU-16%
80 €

66,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šněrovací lezečka, která vás nezklame ani při náročných celodenních výstupech. Špička boty je chráněna proti proděravění a díky stahovacímu systému si můžete být jisti, že vám sedne tak, jak zrovna potřebujete v závislosti na terénu. Ocún Jett LU s přizpůsobivou 4mm podrážkou upoutá nejenom vzhledem, ale hlavně svou funkčností.


Ocun Jett QC-16%
80 €

66,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sportovní lezečka pro zdolávání překážek při boulderingu i vícedélkovém lezení se složením z kombinace kůže, gumy a mikrovlákna. S pevnou podrážkou o tloušťce 4 mm dosáhnete lezeckého komfortu a to při nízké váze. Ocún Jett QC vás nezklame při návštěvách tuzemských i zahraničních destinací.


Ocun OXI LU
84,23 €

73,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocun Oxi LU sú univerzálne použiteľné lezečky, ktorých prednosti vyniknú nielen pri športovom lezení, ale aj pri tradičnom lezení. Vyššie ogumovanie špičky a lepička cez celú pätu topánky v škárach chráni pred predratím a umožňuje vykonávanie náročných krokov ako je pätovanie a špičkovanie v previsoch.


Ocun OZONE PLUS-24%
103 €

77,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii lezcům se širší nohou. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.


Ocun Rental QC-21%
70 €

54,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ocún Rental QC je pohodlná topánka navrhnutá s dôrazom na vysokú životnosť a vybavená doplnkami pre prevádzku v požičovni na umelej stene.