Ocun OXI QC-32%

Ocun OXI QC

Hodnotenie: 4,7
95 € 63,90 €

Akcia

Ocun Oxi QC sú topánky pre všestranných lezcov, ktorí chcú dosiahnuť svoje maximum vo všetkých disciplínach. Vysoko ogumovaná špička s pätou umožňujú špičkovanie a pätovanie na každom materiáli. Dvojdielny jazyk s protismernými suchými zipsami sa ľahko zapína a pevne fixuje nohu v topánke.

Ocun Strike LU-30%

Ocun Strike LU

Hodnotenie: 5
75 € 51,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocún Strike LU patrí do kategórie all-round lezečiek – to znamená, že je všestranne použiteľná v rôznych lezeckých disciplínach a poskytuje dostatočné pohodlie aj pri dlhšom nosení.

Ocun Crest QC

Ocun Crest QC

Hodnotenie: 4,8
59 € 48,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocun Crest QC je veľmi pohodlná lezečka, primárne určená pre začínajúcich lezcov. Lezečka je presná na stupoch umelých stien i skál. Pogumovaná špička. Nazúvací systém zapínania.

Ocun Pearl LU-31%

Ocun Pearl LU

Hodnotenie: 4,2
85 € 57,90 €

Akcia

Ocun Pearl LU je rokmi preverená výkonnostná lezečka s radikálnym prehnutím a miernu asymetriou. Podošva zabezpečuje výborné trenie na malých lištách aj v platniach. Šnurovací systém.

Ocun OXI Lady-24%

Ocun OXI Lady

Hodnotenie: 5
84,23 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocun Oxi Lady sú ideálne lezečky pre boulderistky a bouldering vo všetkých jeho formách a úrovniach. Vďaka špeciálnemu ogumovamiu je Oxi perfektný pri pätovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch. Zúžený strih a plytšia päta lepšie padnú ženskej nohe.

Ocun Jett QC-25%

Ocun Jett QC

Hodnotenie: 5
80 € 59,90 €

Akcia

Sportovní lezečka pro zdolávání překážek při boulderingu i vícedélkovém lezení se složením z kombinace kůže, gumy a mikrovlákna. S pevnou podrážkou o tloušťce 4 mm dosáhnete lezeckého komfortu a to při nízké váze. Ocún Jett QC vás nezklame při návštěvách tuzemských i zahraničních destinací.

Ocun OXI S-32%
95 € 63,90 €

Akcia

Ocun Oxi S sú ideálne lezečky pre boulderistov a bouldering vo všetkých jeho formách a úrovniach. Vďaka špeciálnemu ogumovaniu je Oxi perfektný pri pätovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch.

Ocun Rental QC-30%

Ocun Rental QC

Hodnotenie: 5
70 € 48,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocún Rental QC je pohodlná topánka navrhnutá s dôrazom na vysokú životnosť a vybavená doplnkami pre prevádzku v požičovni na umelej stene.

Ocun OZONE PLUS-27%

Ocun OZONE PLUS

Hodnotenie: 5
103 € 74,90 €

Akcia

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii lezcům se širší nohou. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.

Ocun Hero QC
45 € 35,50 €

Pohodlné topánočky Ocún Hero QC pre malých hrdinov a hrdinky. Aj malí lezci a lezkyne chcú podávať hrdinské výkony. Hero QC je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalé pohodlie a jednoduché obúvanie a vyzúvanie. Spĺňa ortopedické požiadavky kladené na detskú obuv.

Ocun Strike QC

Ocun Strike QC

Hodnotenie: 5
75 € 59,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lezečky disponujú rovným profilom a ľahkou asymetriou. Majú polstrovaný jazyk a voľnejšiu pätu. Jesienka Strike QC sa zapínajú pomocou pásikov na suchý zips a nájdu využitie pri boulderingu a tréningu.

Ocun Crest LU

Ocun Crest LU

Hodnotenie: 4,6
63 € 49,90 €

Ocun Crest LU je veľmi pohodlná lezečka, primárne určená pre začínajúcich lezcov. Lezečka je presná na stupoch umelých stien i skál. Pogumovaná špička. Šnúrovací systém obúvania

Ocun OXI LU
95 € 69,60 €

Ocun Oxi LU sú univerzálne použiteľné lezečky, ktorých prednosti vyniknú nielen pri športovom lezení, ale aj pri tradičnom lezení. Vyššie ogumovanie špičky a lepička cez celú pätu topánky v škárach chráni pred predratím a umožňuje vykonávanie náročných krokov ako je pätovanie a špičkovanie v previsoch.

Ocun Jett LU

Ocun Jett LU

Hodnotenie: 4
80 € 75,90 €

Šnurovacie lezečky, ktoré vás nesklamú ani pri náročných celodenných výstupoch. Špička topánky je chránená proti prederaveniu a vďaka sťahovaciemu systému si môžete byť istí, že vám sadne tak, ako práve potrebujete v závislosti od terénu. Jesienka Jett LU s prispôsobivou 4mm podrážkou upúta nielen vzhľadom, ale hlavne svojou funkčnosťou.

Ocun Rival
59 € 52 €

Ocun Rival sú juniorské lezečky pre lezecky pokročilejšie deti. Mäkká konštrukcia umožňuje deťom liezť na pretekárskej úrovni, bez toho aby si v agresívne strihaných topánkach ničili klenbu chodidiel.

Ocun OZONE

Ocun OZONE

Hodnotenie: 5
103 € 91,90 €

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii a atraktivní barevný design. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.

Ocun Crest LU

Ocun Crest LU

Hodnotenie: 5
65 € 49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lezačky pre začiatočníkov disponujú rovným profilom a nulovou asymetrií. Sú presné na stupoch umelých stien i skál. Jesienka Crest LU orange sa zaväzujú pomocou šnúrok a majú vysokú životnosť vďaka pogumovanej špičke a odolnej podošve.

Ocun Crest QC

Ocun Crest QC

Hodnotenie: 4,9
65 € 49,90 €

Lezačky pre začiatočníkov disponujú rovným profilom a nulovou asymetriou. Majú sliprovú konštrukciu a dobre tvarovanú pätu. Ocún Crest QC orange sa zapínajú pomocou remienkov na suchý zips a majú vysokú životnosť vďaka pogumovanej špičke a odolnej podošve.