U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar lezečky. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Lezečky doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Lezečky či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

-42%
Ocun OZONE PLUS 38
18x

Ocun OZONE PLUS

110 €
63,70 €

Výkonnostné lezečky ponúkajú výraznú asymetriu lezcom so širšou nohou. OCÚN Ozone vynikajú patentovanou konštrukciou 3-Force System, ktorá vylepšuje ich torznú stabilitu a schopnosť udržať sa aj na malých stupoch. Model je doladený rozdelenou podrážkou a prepracovaným dizajnom päty.

Tovar od predajcu MALL
-35%
Ocun OXI QC 38
14x

Ocun OXI QC

90 €
57,90 €

Ocun Oxi QC sú topánky pre všestranných lezcov, ktorí chcú dosiahnuť svoje maximum vo všetkých disciplínach. Vysoko ogumovaná špička s pätou umožňujú špičkovanie a pätovanie na každom materiáli. Dvojdielny jazyk s protismernými suchými zipsami sa ľahko zapína a pevne fixuje nohu v topánke.

Tovar od predajcu MALL
Ocun Strike LU 39
5x

Ocun Strike LU

74,90 €

Ocún Strike LU patrí do kategórie all-round lezečiek – to znamená, že je všestranne použiteľná v rôznych lezeckých disciplínach a poskytuje dostatočné pohodlie aj pri dlhšom nosení.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Ocun Pearl LU 38
13x

Ocun Pearl LU

85 €
68 €
Posledný kus za túto cenu!

Ocun Pearl LU je rokmi preverená výkonnostná lezečka s radikálnym prehnutím a miernu asymetriou. Podošva zabezpečuje výborné trenie na malých lištách aj v platniach. Šnurovací systém.

Tovar od predajcu MALL
-23%
Ocun Crest LU 37 orange
9x

Ocun Crest LU

65 €
49,50 €

Lezačky pre začiatočníkov disponujú rovným profilom a nulovou asymetrií. Sú presné na stupoch umelých stien i skál. Jesienka Crest LU orange sa zaväzujú pomocou šnúrok a majú vysokú životnosť vďaka pogumovanej špičke a odolnej podošve.

Tovar od predajcu MALL
-40%
Ocun OXI S 40
1x

Ocun OXI S

95 €
56,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Ocun Oxi S sú ideálne lezečky pre boulderistov a bouldering vo všetkých jeho formách a úrovniach. Vďaka špeciálnemu ogumovaniu je Oxi perfektný pri pätovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch.

Tovar od predajcu MALL
Ocun Crest QC 38 orange
10x

Ocun Crest QC

65 €
61,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Lezačky pre začiatočníkov disponujú rovným profilom a nulovou asymetriou. Majú sliprovú konštrukciu a dobre tvarovanú pätu. Ocún Crest QC orange sa zapínajú pomocou remienkov na suchý zips a majú vysokú životnosť vďaka pogumovanej špičke a odolnej podošve.

Tovar od predajcu MALL
Ocun OZONE 38
19x

Ocun OZONE

110 €
103,40 €

Výkonnostné lezečky ponúkajú výraznú asymetriu a atraktívny farebný dizajn. OCÚN Ozone vynikajú patentovanou konštrukciou 3-Force System, ktorá vylepšuje ich torznú stabilitu a schopnosť udržať sa aj na malých stupoch. Model je doladený rozdelenou podrážkou a prepracovaným dizajnom päty.

Tovar od predajcu MALL
-39%
Ocun OXI LU 38
2x

Ocun OXI LU

90 €
54,50 €

Ocun Oxi LU sú univerzálne použiteľné lezečky, ktorých prednosti vyniknú nielen pri športovom lezení, ale aj pri tradičnom lezení. Vyššie ogumovanie špičky a lepička cez celú pätu topánky v škárach chráni pred predratím a umožňuje vykonávanie náročných krokov ako je pätovanie a špičkovanie v previsoch.

Tovar od predajcu MALL
Ocun Jett QC 38,5
7x

Ocun Jett QC

90 €
82,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Športová lezečka pre zdolávanie prekážok pri boulderingu aj viacdiaľkovom lezení so zložením z kombinácie kože, gumy a mikrovlákna. S pevnou podrážkou s hrúbkou 4 mm dosiahnete lezeckého komfortu a to pri nízkej váhe. Ocún Jett QC vás nesklame pri návštevách tuzemských aj zahraničných destinácií.

Tovar od predajcu MALL
-63%
Ocun Jett QC 42,5 - zánovné

Ocun Jett QC - zánovné

90 €
33 €
Zánovné

Sportovní lezečka pro zdolávání překážek při boulderingu i vícedélkovém lezení se složením z kombinace kůže, gumy a mikrovlákna. S pevnou podrážkou o tloušťce 4 mm dosáhnete lezeckého komfortu a to při nízké váze. Ocún Jett QC vás nezklame při návštěvách tuzemských i zahraničních destinací.

Tovar od predajcu MALL