PR:SK_2019-05-SG-VodniDobrodruzstviVzrušujúce zážitky nielen z festivalu?

Pozdvihnite vašu milostnú hru na vyššiu úroveň, užite si vášnivé milovanie a intenzívne orgazmy s radom Durex Intense. Vyskúšajte stimulujúci gél Intense od Durexu, ktorý je špeciálne vyvinutý pre ešte silnejšiu rozkoš. Stačia iba 2 – 3 kvapky a vaše sexuálne zážitky sa niekoľkokrát znásobia. Vyskúšajte aj kondómy Intense so stimulujúcim gélom, vrúbkami a výčnelkami pre väčšie potešenie oboch partnerov.

Vyberajte z hviezdnych produktov Durex

-45%
14,10 €

7,70 €

Akcia

Kondomy s obsahom stimulačného gélu Durex Intense Orgasmic sú špeciálne vyvinuté pre intenzívnejší zážitok počas milovania a pre intenzívnejšie rozkoš!.


-41%
5,10 €

3 €

Akcia

Extra jemné, tenké a citlivé pre ešte príjemnejší zážitok.


-31%
15,60 €

10,70 €

Akcia

Veľmi jemné kondómy, ktoré vďaka svojej ultra tenkej stene zaisťujú vyššiu citlivosť.


-51%
3,90 €

1,90 €

Akcia

Extra jemné, tenké a citlivé pre ešte príjemnejší zážitok.


-29%
10,90 €

7,70 €

Akcia

Extra jemné, tenké s vrúbkovaním pre ešte príjemnejší zážitok.


7,80 €

6,80 €

Akcia

Výnimočne elastický krúžok je špeciálne navrhnutý, aby predĺžil erekciu, a tým zintenzívnil prežitok obom partnerom.


-20%
11,70 €

9,30 €

Akcia

Lubrikačný gél Durex Natura l s je zo 100% prírodného zloženia. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším. Lubrikačný gél je založený na báze vody, čo umožňuje bezpečné použitie gélu i kondómu zároveň a pri použití väčšieho množstva ho jednoducho zmyjete vodou.


-49%
6,30 €

3,20 €

Akcia

Lubrikačný gél Durex Play Cherry má jemne sladkú ovocnú príchuť. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším. Lubrikačný gél je založený na báze vody, čo umožňuje bezpečné použitie gélu i kondómu zároveň a pri použití väčšieho množstva ho jednoducho zmyjete vodou.


-38%
6,30 €

3,90 €

Akcia

Lubrikačný gél Durex Play Feel vám napomôže okoreniť váš sexuálny život, zabráni nepríjemným pocitom pri milovaní a zaistí vám ešte o niečo zmyselnejšie intímne pôžitky. Tento lubrikant ponúka šetrné zloženie s ľahkou konzistenciou, takže nezanecháva škvrny, nelepí, nemastí a je umývateľný.


-35%
11,70 €

7,50 €

Akcia

Masážny gél Play 2v1 aneb unikátny zmyselný masážny gél a lubrikant v jednom. Teraz si môžete užiť zmyselne jemný masážny gél, ktorý možno zároveň použiť ako lubrikačný gél. Je dostatočne citlivý pri akomkoľvek použití. Navyše obsahuje vitamín E pre zdravie a výživu pokožky.


-55%
8,90 €

4 €

Akcia

Play Perfect Glide je silikónový lubrikant. Vydrží dlhšie ako lubrikačné gély na vodnej báze. Preto si môžete užívať bez nutnosti ďalšej aplikácie. Gél príjemne hreje.


-34%
6,30 €

4,10 €

Akcia

Najsladšie z lubrikačných gélov je Durex Play Strawberry. Vďaka nemu si môžete užiť chuť a vôňu jahôd a lahodné intímne zážitky po celý rok. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším.