Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 11934431

Vincentka Standard nosný sprej 25 ml

Vincentka Standard nosný sprej 25 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
25 ml v sklenenej fľaštičke s nosovým aplikátorom, v papierovej škatuľke. Dávkovanie 1–2 vstreky do každej nosovej dierky tak často, ako je potrebné (denná dávka nie je obmedzená). 1 vstrek = 0,1 ml. Celý popis
Momentálne nedostupné.
4 €
Tovar od: UVtech SK
4 €

Popis

25 ml v sklenenej fľaštičke s nosovým aplikátorom, v papierovej škatuľke.

Dávkovanie

1–2 vstreky do každej nosovej dierky tak často, ako je potrebné (denná dávka nie je obmedzená). 1 vstrek = 0,1 ml.

Hypotonický nosový sprej na prevenciu ochorení nosovej sliznice a hygienu nosových dutín.

  • chráni pred prechladnutím, chrípkou a alergickou nádchou
  • posilňuje imunitu
  • zvlhčuje a čistí nosovú sliznicu
  • odstraňuje hlieny
  • vhodný počas tehotenstva a dojčenia
  • nie je návykový

Produkt je výnimočný vďaka vysokému množstvu minerálov a stopových prvkov pochádzajúcich z krištáľovo čistej zvyškovej morskej vody z obdobia treťohôr.

Pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice (funkciu riasinkového epitelu), umožňuje optimálne fungovanie tzv. slizničnej imunity ako primárnej obrany proti infekcii.

Používa sa na zvlhčenie sliznice celej nosovej dutiny a nosohltanu, najmä pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou, v miestnostiach vykurovaných ústredným kúrením a v prostredí znečistenom najmä prachovými časticami.

Používa sa na zvlhčenie sliznice celej nosovej dutiny a nosohltanu, najmä pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou, v priestoroch vykurovaných ústredným kúrením a v prostredí znečistenom najmä prachovými časticami.

Celkové zloženie hypotonickej kyseliny s obsahom jodidov má pozitívny vplyv na imunitu v zmysle prevencie chronických bakteriálnych infekcií horných dýchacích ciest, chronickej nádchy, zápalu prínosových dutín a chronickej polypóznej nazofaryngitídy; u detí pôsobí preventívne proti vzniku recidivujúcich tracheobronchitíd a nádchy.

Aplikácia prípravku je vhodná aj po operáciách nosa.

Odporúča sa aj proti vzniku suchého zápalu nosovej sliznice a na prevenciu jeho opakovania.

Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote od 0 °C do 25 °C. Spotrebujte do 6 týždňov po prvom použití.

Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí.

Vysoký obsah minerálnych solí v nosovom spreji môže spôsobiť, že sa na dne fľaštičky usadia kryštáliky soli, ktoré však neznižujú kvalitu obsahu. Tieto kryštáliky môžu spôsobiť upchatie mechanizmu rozprašovača (aplikátora). V takom prípade je možné odskrutkovať aplikátor z nádobky a ponoriť nasávaciu trubicu do nádobky s teplou vodou. Aplikátor niekoľkokrát stlačte, aby sa nasala voda a vyčistil sa aplikátor.

Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták.

Zloženie

Minerálna voda z prírodného liečivého zdroja, vysoko mineralizovaná, jódová, uhličitá, hydrogénuhličitano-chlorido-sodného typu, so zvýšeným obsahom fluoridov a kyseliny boritej, studená, hypotonická, odželeznená.