BreastExtra Krásne prsia (90 cps)

BreastExtra Krásne prsia (90 cps)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ste nespokojná s veľkosťou svojich pŕs? Stratili vaše prsia svoj prirodzený tvar či veľkosť po pôrode alebo dlhodobom dojčení? S BreastExtra+ máte riešenie na dosah. Celý popis
33,60 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

16.8.2022 - 17.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Augeri nutraceuticals

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8193169

Popis

Zväčšenie pŕs bez plastickej operácie s BreastExtra

Účinok tabletiek na rast pŕs BreastExtra je založená na unikátnom komplexe prírodných výťažkov z rastlín, ako je angelika čínska, fenikel, jam čínsky a senovka grécka. Výťažky a extrakty z týchto bylín stimulujú ženský organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy, čím dochádza k prirodzenému rastu pŕs. Výsledkom je viditeľne väčšie a pevnejšie poprsie.

BreastExtra - Megaprsia - zvacsenie pŕs

Aké výsledky môžete očakávať?

  • Väčšie, plnšie a pevnejšie poprsie
  • Zlepšenie kvality pokožky
  • Citlivejšie bradavky
  • Prvé výsledky do 2 týždňov
  • 100 % prírodný výživový doplnok
  • Tisíce spokojných zákazníčok

 

Vyskúšajte bezpečnú a prirodzenú cestu k vašim dokonalým prsiam

Účinok založený na unikátnom komplexe bylín a prírodných extraktov
Bez obsahu chemikálií, chemických farbív a konzervantov
Evidované Úradom verejného zdravotníctva SR ako výživový doplnok
Bez obsahu hormónov, ktoré spôsobujú zbytočný nárast množstva tuku
Žiadne vedľajšie účinky.

 

4 jednoduché kroky k prirodzenému zväčšeniu pŕs

  1. Začnite s užívaním výživového doplnku BreastEXTRA. Ideálne je začať užívať doplnok v druhej polovici menštruačného cyklu, a to 2× denne po 2 tabletky. Už po 2 týždňoch užívania sa dostavia prvé viditeľné výsledky na vašom poprsí. Prvým signálom toho, že produkt začína účinkovať, sú pevnejšie prsia a jemná, napnutá pokožka poprsia.
  2. Jedzte potraviny s vysokou výživovou hodnotou. Na zväčšenie pŕs potrebuje naše telo stavebné látky. Snažte sa preto jesť nutrične hodnotnú stravu, ako je ovocie, zelenina, obilniny, bielkoviny a proteíny v podobe mäsa a mliečnych výrobkov. Práve nutrične hodnotná a vyvážená strava vám zaistia dostatočné množstvo živín potrebných na zväčšenie vašeho nového poprsia.
  3. Relaxujte! Doprajte si čas pre seba. Práve oddych a odpočinok majú na rast pŕs veľký vplyv. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspoň 8 hodín denne. Počas spánku sa telo regeneruje a to je ideálny priestor, kedy sa aktívne zložky výživového doplnku uvoľňujú a pôsobia efektívnejšie.
  4. Dbajte na pravidelnosť užívania. Neprerušujte pravidelné užívanie. Práve to je chyba, ktorej sa dopúšťa mnoho žien. Po prvých viditeľných výsledkoch a zväčšeniu prsníkov prestanú s užívaním doplnku. Ak však túžite po trvalo krásnych prsiach, vďaka ktorým budete sexi ako nikdy predtým, dbajte na pravidelnosť.

megaprsia - breastextra - priebeh výsledky - zväčšenia pŕs - graf

BreastExtra pomáha aj ženám po dojčení

Máte po dojčení poškodené alebo ovisnuté prsia? BreastExtra pomôže získať vašim prsiam pôvodný vzhľad a tvar. Regenerácia prebieha ríchlo a je šetrná. Neuspokojte sa s málom. Chcite pre Vaše prsia to najlepšie.

Regenerácia pŕs po dojčení

Aké je zloženie výživového doplnku BreastExtra?

Zloženie v dennej dávke: Jam čínsky 320mg, Fenikel 280mg, Senovka grécka 240 mg, Angelika čínska 240 mg, Pastala rozprestretá 200mg, Sójové izoflavóny 180mg, Serenoa plazivá 160mg, Hydrolyzovaný kolagén (živočíšny) 60mg, Želatina, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý. Hmotnosť netto: 16,3g (30CPS variant) alebo 48,9g (90CPS variant).

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule 2× denne zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 35 ° C. Skladujte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Výrobok obsahuje sóju! V prípade alergie na sóju nepoužívajte výživový doplnok BreastEXTRA.