10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

BOT Inteligentná podlahová lampa RGB LED

BOT Inteligentná podlahová lampa RGB LED

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Moderná inteligentná LED stojacia lampa, ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo mobilnej aplikácie Tuya Smart/Smart Life, kompatibilná s Amazon Alexa, Google Home, maximálny výkon 24 W, vhodná do obývačky , detskej izby, spálne alebo kancelárie.
46,99 €
46,99 €

25.7.2024 - 26.7.2024 na vašej adrese

Popis

Inteligentná podlahová lampa RGB LED

Moderná inteligentná RGB lampa, ktorá sa hodí do každej domácnosti, je viac ako len obyčajný zdroj svetla. Táto moderná, multifunkčná a inteligentná LED lampa predstavuje špičku v technológii osvetlenia a do vášho domova prinesie nielen svetlo, ale aj štýlový prvok.

Inteligentná RGB LED stojacia lampa umožňuje ovládať svetlo pomocou diaľkového ovládača alebo smartfónu s kompatibilnou aplikáciou Tuya Smart/Smart Life. Je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila vašim potrebám. S maximálnym výkonom 24 W dokáže vytvoriť presne takú atmosféru, akú chcete, či už hľadáte pokojné, relaxačné svetlo na večerné čítanie, alebo jasné, energické svetlo na náročné dni v práci.

Vďaka možnosti nastavenia rôznych režimov osvetlenia, farieb (RGB) a intenzity svetla je táto lampa prispôsobiteľná akémukoľvek interiéru – od obývačiek a detských izieb až po spálne a kancelárie. inteligentná lampa je tiež veľmi energeticky účinná a udržateľná, takže pri jej používaní šetríte energiu a peniaze.

Prečo si zaobstarať inteligentnú lampu:

1. Inteligentné ovládanie: svetlomôžete ovládať z pohodlia pohovky alebo postele pomocou diaľkového ovládača alebo smartfónu. 2.Nastaviteľné svetlo: 3.Energetická účinnosť: S našou inteligentnou lampou ušetríte náklady na energiu a pomôžete chrániť životné prostredie. 4.Štýlový dizajn: Moderný a elegantný dizajn sa hodí do každého interiéru a stane sa zaujímavým prvkom vašej domácnosti. 5.Prispôsobivosť: Úžasná pre všetky miestnosti – obývacie izby, spálne, detské izby a kancelárie.

3 spôsoby ovládania

Vďaka týmto trom spôsobom ovládania inteligentnej lampy je zaručené, že ju môžete ovládať spôsobom, ktorý je pre vás najpohodlnejší a najefektívnejší. Či už si vyberiete tlačidlo na lampe, diaľkové ovládanie alebo aplikáciu v mobilnom telefóne, vždy budete mať plnú kontrolu nad osvetlením v miestnosti.

Smart Life / Tuya Smart

AplikáciaSmart Lifevám umožňuje používať mobilný telefón alebo tablet na ovládanie všetkých podporovaných inteligentných zariadení vo vašej domácnosti. Rozsah podporovaných produktov je naozaj široký a zahŕňa takmer všetky inteligentné zariadenia v domácnosti.Je tiež dôležité poznamenať, že zariadenia, ktoré možno ovládať prostredníctvom aplikácie Smart Life, možno spravidla ovládať aj prostredníctvom jej sesterskej aplikácie TUYA Smart. Obe platformy sú takmer identické, avšak Smart Life na rozdiel od TUYA Smart ponúka aj funkciu IFTTT (If This Then That), a preto odporúčame uprednostniť aplikáciu Smart Life.

Technické parametre:
  • Typ osvetlenia.
  • Technológia: WiFi 2,4 GHz, Bluetooth 4.2
  • Prevádzková teplota: +10 °C až +40 °C
  • Certifikácia FCC, CE, RoHS.
  • Výkon: 24 W
  • Podporované OS: Android, iOS
  • Rozmery: 146,5 × 10 x10 cm
  • Kompatibilita s: Amazon Alexa, Google Home

Ide o nadrozmerný výrobok, a preto na tento výrobok nie je možné uplatniť dopravu zdarma pri objednávke nad 1700kč.