10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Berger Stolná lampa 1043-TL-10 Black

Berger Stolná lampa 1043-TL-10 Black

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Stolná lampa 1043-TL-10 Black
14,20 €
Tovar od: DS EXIM
14,20 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

30.7.2024 na výdajnom mieste
30.7.2024 na vašej adrese

Popis

Berger Stolná lampa 1043 -TL-10

Hľadáte modernú stolnú lampu na stôl? Stolová lampa Berger typu pantograf sa hodí na osvetlenie pracovnej dosky stola v domácej pracovni aj v detskej izbe, je s úspornou LED žiarivkou. Berger čierna stolná lampa je ideálnym doplnkovým svetelným zdrojom do miestnosti, vhodná na osvetlenie pracovnej plochy, na zabezpečenie dostatku svetla na čítanie alebo štúdium. Základňa spolu so stojnou sú vyrobené z kvalitného kovu v kombinácii s vysoko odolným plastom.

LED žiarivka s príkonom 10 W je integrovaná. Svietidlo je určené pre použitie v sieti o 230 V (napájací adaptér nie je súčasťou balenia), pomocou USB je možné pripojiť do počítača, powerbanky alebo domáceho napájacieho adaptéra. Model stolnej lampy Berger je čiernom prevedení. Pre užívateľskú bezpečnosť je svietidlo vybavené ochranou so stupňom krytia IP20.

Svietidlá Berger sa špecializujú na výrobu stropných i stolných svietidiel, modely sú tvorené vo vlastnej návrhárskej dielni, kde vznikajú moderné návrhy v spojení s najmodernejšími technológiami.