Stoneline Kuchynské náradie sada 9 ks
28,20 €

Kuchynské náradie Stoneline sada obsahuje 9 ks najpoužívanejších nástrojov. Praktická nôžka na zadnej časti náčinia, môžete ho položiť a nezašpiníte si kuchynskú linku. Nepoškriabete riad. Rukoväte v drevenom dizajne.

CS Solingen Sada kuchynského náčinia so stojanom Marburg, 7 ks
18 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada kuchynského náčinia Marburg obsahuje 6 kusov a stojan. Náčinie je vyrobené zo žiaruvzdorného nylonu a má mäkčené soft-touch rukoväte. Nylon je šetrný k vášmu riadu, takže ho nikdy nepoškriabe.

Stanley Rogers Obracačka 32cm, nylon
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Obracačka značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Možno ju použiť na nepriľnavé povrchy panvíc a hrncov. Je vyrobená z nylonového materiálu.

TimeLife Príslušenstvo na varenie so stojanom
15,35 € 14 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická sada na varenie od značky TimeLife obsahuje pomôcky, bez ktorých sa žiadna gazdinka nezaobíde. V sade je stojanček a 6 ks rôznych varešiek, ktoré sú vyrobené z nylonu.

TimeLife Príslušenstvo na varenie so stojanom
14,96 € 13 €

Praktická sada na varenie od značky TimeLife obsahuje pomôcky, bez ktorých sa žiadna gazdinka nezaobíde. V sade je stojan a 5 kusov rôznych varešiek, ktoré sú vyrobené z nylonu.

Stanley Rogers Lyžica na servírovanie 33cm, bambus/nylon
10,10 €

Lyžica na servírovanie značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Má šikovnú dlhú rukoväť z atraktívneho bambusového materiálu a pracovnú plochu z nylonu. Možno ju preto použiť na teflónový povrch riadu.

Lamart Súprava kuchynského náčinia, 4 ks, nylon / drevo
9 €

Súprava kuchynského náčinia spoločnosti Lamart vyrobená z kombinácie nylonu a dreva. Balenie obsahuje nástroje pre každého správneho kuchára – naberačku, penovačku, obracačku a lyžicu. Či už si zariaďujete novú domácnosť, alebo len chcete vymeniť staré náčinie, táto súprava je vždy správnou voľbou.

Tescoma Naberačka GrandCHEF+
7,30 €

Praktická naberačka GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210°C). Naberačka je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

FISKARS Krájač pizze Essential
6,36 € 6 €

Prémiový krájač pizze Essential od kvalitnej značky Fiskars. Tento malý, ale šikovný pomocník sa vám bude hodiť pri porciovaní pizze. Nylonový kotúčik je vhodný aj pre riad s nepriľnavým povrchom.

Tescoma Obracačka s otvormi GrandCHEF+
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická obracačka s otvormi GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z **prvotriednej nehrdzavejúcej ocele **a žiaruvzdorného **nylonu **(210°C). Obracačka je vhodná **pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s **antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Tescoma Obracačka na omelety GrandCHEF+
5,80 €

Praktická obracačka na omelety GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu(210°C). Obracačka je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Tescoma Penovačka GrandCHEF+
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická penovačka GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu(210°C). Penovačka je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Tescoma Lyžica GrandCHEF+
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická lyžica GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210°C). Lyžica je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Tescoma Naberačka na špagety GrandCHEF+
5,80 €

Praktická naberačka na špaget GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210°C). Naberačka je vhodná **pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s **antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Tescoma Vidlička GrandCHEF+
5 €

Praktická vidlička GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210 ° C). Vidlička je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Kela Obracečka BILL, nerez/nylon, 34 cm
4,90 €

Novinka

Obracečka z nylonu s rukojetí z nerezové oceli od společnosti Kela. Předností nylonu oproti běžně užívaným materiálům je šetrnost k ostatnímu nádobí – nehrozí, že by ho obracečka mohla poškrábat. Proto je ideální na nepřilnavé povrchy. Nylonový povrch zároveň odolá i teplotám okolo 200 °C.

Kela Naběračka BILL, nerez/nylon, 32 cm
4,90 €

Novinka

Naběračka z nylonu s rukojetí z nerezové oceli od společnosti Kela. Předností nylonu oproti běžně užívaným materiálům je šetrnost k ostatnímu nádobí – nehrozí, že by ho naběračka mohla poškrábat. Proto je ideální na nepřilnavé povrchy. Nylonový povrch zároveň odolá i teplotám okolo 200 °C.

Kela Servírovací lžíce BILL 12162 34 cm
4,90 €

Novinka

Servírovací lžíce z nylonu s rukojetí z nerezové oceli od společnosti Kela. Předností nylonu je jeho šetrnost k ostatnímu nádobí – nehrozí, že by došlo k poškrábání povrchu. Proto je ideální na nepřilnavé povrchy. Nylonový povrch lžíce zároveň odolá i teplotám okolo 200 °C.

Kela Servírovací lžíce BILL 12161 34 cm
4,90 €

Novinka

Servírovací lžíce z nylonu s rukojetí z nerezové oceli od společnosti Kela. Předností nylonu je jeho šetrnost k ostatnímu nádobí – nehrozí, že by došlo k poškrábání povrchu. Proto je ideální na nepřilnavé povrchy. Nylonový povrch lžíce zároveň odolá i teplotám okolo 200 °C.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: