Westmark Lis na citrusy Juicy
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Pákový lis na citrusy WESTMARK z hliníka v originálnej červenej farbe. Aj doma si môžete vyrobiť čerstvú ovocnú šťavu bez kôstok a zvyškov ovocia. Postup je jednoduchý. Rozkrojenú limetku alebo citrón stačí vložiť do lisu, stlačiť a šťava začne tiecť. Vďaka svojej pevnej konštrukcii vám bude slúžiť dlhé roky.

Lodos JUNIOR mačkadlo na brambory
17,25 € 17 €

Lis na brambory vyrobený ze zdravotně nezávadného hliníku. Lodos JUNIOR mačkadlo lze využít na brambory a jinou vařenou zeleninu. Vysoká kvalita zaručí dlouhou životnost.

Stanley Rogers Tĺčik na mäso 26cm
24,48 € 24 €

Tĺčik na mäso značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Štruktúrovaná strana – tenderizér, plochá strana – tĺčik. Je vyrobený z hliníkového materiálu.

Lodos Lis na česnek satén s čističem
7 €

Lis na česnek vyrobený z potravinářského nezávadného hliníku. Lodos lis je dodáván s čističem, který snadno a rychle vyčistí funkční otvory od zbytků česneku. Vhodný do myčky nádobí.

Lodos Lis na česnek Lux satén s integrovaným čističem
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Lis na česnek vyrobený z potravinářsky nezávadného hliníku. Lodos lis má integrovaný čistič v tlačítku, který po jeho stisku vyčistí funkční otvory od zbytků česneku. Vhodný do myčky nádobí.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: