Fackelmann Rozložiteľný lis na cesnak
9,72 € 7,60 €

Lis na cesnak od značky Fackelmann je vyrobený z plastu a kvalitnej nerezovej ocele. Možno ho jednoducho rozložiť, čo uľahčuje jeho následné čistenie. Lis je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Orion Rukoväť k riadu GRANDE COMBI
13,63 € 13,10 €

Rukoväť GRANDE COMBI kompatibilný s hrncami a panvicami tejto rady od značky Orion. Táto odnímateľná rukoväť je **nevyhnutná **pre používanie všetkého GRANDE COMBI riadu.

Tescoma Multifunkčný otvárač PRESTO, ALL in 1
5,60 €

Radšej než si ublížiť pri otváraní fľaše holou rukou, vyskúšajte multifunkčný otvárač PRESTO od značky Tescoma. Otváranie fliaš s korunkovým uzáverom, plechoviek, konzerv s krúžkom, ale aj PET fliaš a zaváracích viečok je teraz ľahké. Možno ho umývať v umývačke.

Fackelmann Penovačka OVAL 33 cm, 2H / INOX
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Penovačka Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu jedál. Táto Penovačka vám umožní komfortne naberať cestoviny, halušky, knedličky a ďalšie potraviny varené vo vode. Vyrobená je z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Jej držadlo je vybavené očkom pre jednoduché zavesenie. Penovačku možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Lyžica na zeleninu OVAL 31 cm, 2H / INOX
5,40 €

Lyžica na zeleninu Fackelmann uľahčí servírovanie aj prípravu zeleniny, ovocia a šalátov. Jej dĺžka je 31 cm a vyrobená je z kvalitného plastového materiálu. Nerezové držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Šťúchadlo OVAL 25 cm, 2H / INOX
6,90 €

Šťúchadlo Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu kaší či šťúchaných zemiakov. Toto šťúchadlo je vyrobené z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Ergonomické držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Šťúchadlo možno umývať v umývačke riadu.

Tescoma Multifunkční šlehač DELÍCIA
12,90 €

Novinka

Kuchyňský šlehač od značky Tescoma je ideální pro přípravu šlehaček a sněhu z bílků. Víčko je opatřeno silikonovým těsněním a dno protiskluzovou úpravou. Zhotoveno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky nádobí.