Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Kuchynske nástroje

Typ nástroja: teplomer

Upresniť parametre
  • Typ nástroja
    teplomer
    ×
Tescoma Digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou Excellent Houseware Teplomer Na Pečenie Do Grilu, Udiarne, Šunka, Rúry, Meranie Teploty
Tescoma Digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou

Teplomer na meranie teploty vnútri mäsa, rýb, hydiny alebo múčnikov, počas pečenia v rúre v rozsahu od 0 do 300°C. Dosiahnutie požadovaného stupňa prepečenia zvukovo signalizuje. Teplomer je vhodný do všetkých typov rúr na pečenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Kela Teplomer na mäso, ušľachtilá oceľ Excellent Houseware Teplomer Na Pečenie Do Grilu, Udiarne, Šunka, Rúry, Meranie Teploty
Kela Teplomer na mäso, ušľachtilá oceľ

Teplomer vyrobený z nerezovej ocele určený na meranie teploty opekaného mäsa je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. S teplomerom budete mať istotu, že je vaše mäso hotové a pripravené na podávanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Excellent Houseware Teplomer Na Pečenie Do Grilu, Udiarne, Šunka, Rúry, Meranie Teploty Excellent Houseware Teplomer Na Pečenie Do Grilu, Udiarne, Šunka, Rúry, Meranie Teploty
Excellent Houseware Teplomer Na Pečenie Do Grilu, Udiarne, Šunka, Rúry, Meranie Teploty

Teplomer na mäso vám umožní kontrolovať teplotu a stupeň prepečenia mäsa bez toho, aby ste ho museli vybrať z rúry. Zabezpečí, že mäso bude dokonale prepečené, presne tak, ako to máte radi.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: EDANTI
EMOS Digitálny grilovací teplomer a minútka E2157 EMOS Digitálny grilovací teplomer a minútka E2157
EMOS Digitálny grilovací teplomer a minútka E2157

prevedenie teplomera: drôtový • funkcie stopky • magnet na pripevnenie • odpočet času max. od: 99 minút 59 sec • pamäť poslednej hodnoty • vonkajšia teplota: –20 °C až +250 °C, rozlišenie 1 °C • možnosť nastavenia jednotky teploty °C/°F: °C/°F • teplotná výstraha • drôtová sonda k čidlu: 1,4 m

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: EMOS
TFA 14.1029 - Teplomer do grilu či udiarne EMOS Digitálny grilovací teplomer a minútka E2157
TFA 14.1029 - Teplomer do grilu či udiarne

Kovový teplomer TFA 14.1029 na kontrolu teploty varnej komory v udiarni alebo grile. Rozsah merania teploty 0 až 500 °C. Použitý materiál je odolný proti žiaru.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Orion Teplomer nerez do udiarne 16 cm EMOS Digitálny grilovací teplomer a minútka E2157
Orion Teplomer nerez do udiarne 16 cm

Kúpte si skvelého pomocníka do kuchyne teplomer z nerezu do udiarne s dĺžkou 16 cm od výrobcu Orion. Teplomer je vyrobený z kombinácie nerezu a skla. Vďaka predĺženému hrotu jednoducho pripevníte na dvierka udiarne a máte zaručené kvalitné meranie teploty. Tak na čo sa dnes vrhnete?

môžete mať DNES

Partner: MALL
TFA 14.1024 - Potravinársky teplomer vpichový TFA 14.1024 - Potravinársky teplomer vpichový
TFA 14.1024 - Potravinársky teplomer vpichový

Kovový vpichový teplomer TFA 14.1024 na meranie teploty tuku pri vyprážaní. Rozsah merania v rozsahu teplôt 0 °C až +300 °C. Súčasťou praktický držiak na zachytenie pri okraji nádoby.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ThermoPro Digitálny teplomer TP-17 TFA 14.1024 - Potravinársky teplomer vpichový
ThermoPro Digitálny teplomer TP-17

Digitálny teplomer na mäso s 2 teplotnými sondami pre meranie dvoch miest zároveň. ThermoPro Digitálny teplomer TP-17 ponúka predprogramované teploty, manuálne nastaviteľné teploty a časovač. Veľký LCD displej s podsvietením.

môžete mať DNES

Partner: MALL
HAMA Xavax digitálny teplomer s časovačom TFA 14.1024 - Potravinársky teplomer vpichový
HAMA Xavax digitálny teplomer s časovačom

Digitálny teplomer na kontrolu vnútornej teploty jedla pri varení, pražení, pečení. Na sledovanie rôznych stupňov varenia pri nastavení špecifickej teploty. Vhodný pre zeleninu, pečené mäso, koláče, steaky, polievky, víno.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ThermoPro Digitálny teplomer TP-16 ThermoPro Profesionálny skladací ihlový digitálny teplomer pre grilovanie a pečenie TP-19H
ThermoPro Digitálny teplomer TP-16

ThermoPro Digitálny teplomer TP-16 zaručí, že mäso bude prepečené úplne podľa vašich predstáv. Presné meranie umožní kontrolu teploty tak, aby v mäse nezostali žiadne nežiaduce a škodlivé baktérie, a zároveň zostalo šťavnaté a chutné.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ThermoPro Profesionálny skladací ihlový digitálny teplomer pre grilovanie a pečenie TP-19H ThermoPro Profesionálny skladací ihlový digitálny teplomer pre grilovanie a pečenie TP-19H
ThermoPro Profesionálny skladací ihlový digitálny teplomer pre grilovanie a pečenie TP-19H

Digitálny teplomer ThermoPro TP-19H pre grilovanie a pečenie s otáčacím displejom uľahčuje prípravu pokrmov. Disponuje podsvietením displeja a uzamknutím teploty, presnosťou merania, rozmedzie teploty od –50 °C do po 300 °C a prebudením pri zdvihnutí. Prístroj je možné umyť pod tečúcou vodou vďaka vodeodolnosti IP65.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ThermoPro TP901 ThermoPro Profesionálny skladací ihlový digitálny teplomer pre grilovanie a pečenie TP-19H
ThermoPro TP901

Vždy precízne pripravené jedlo budete mať vďaka praktickému kuchynskému teplomeru ThermoPro TP901, ktorý meria teplotu od –10 ° C do +300 °C. Je vybavený žiaruvzdornou sondou a Bluetooth technológiou. Nameranú hodnotu uvidíte na podsvietenom LCD displeji.

môžete mať DNES

Partner: MALL