HAMA Xavax digitálny teplomer s časovačom
13,29 €
+ doprava zadarmo

Digitálny teplomer na kontrolu vnútornej teploty jedla pri varení, pražení, pečení. Na sledovanie rôznych stupňov varenia pri nastavení špecifickej teploty. Vhodný pre zeleninu, pečené mäso, koláče, steaky, polievky, víno.


HAMA Xavax digitálny teplomer, bezdrôtový senzor
26 €
+ doprava zadarmo

Digitálny bezdrôtový teplomer pre precízne varenie a pečenie má prednastavené teploty pre hovädzie, teľacie, hamburgery, mleté mäso, bravčové, morčacie, kuracie, rybie a jahňacie. Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia a Fahrenheit.


Westmark Digitálny teplomer na pečenie
19 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tento digitálny teplomer môžete jednoducho postaviť na rovný povrch alebo pripevniť magnetom, zatiaľ čo odolný pripojovací káblik meria teplotu pečeného mäsa. Zvukový signál ohlási dosiahnutie požadovanej teploty. Možno použiť aj ako kuchynskú minútku.


Westmark Digitálny teplomer na pečenie, bezdrôtový
42 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktický bezdrôtový digitálny teplomer na pečenie, s ktorým je možné kontrolovať priebeh pečenia i zo vzdialenosti až 30 m. Je vybavený meracou sondou z nerezovej ocele pripojenú k základni odolným káblom. Možno si zvoliť prednastavenú teplotu pre rôzne druhy mäsa či vami určenú teplotu.


HAMA Digitálny teplomer na potraviny
21 €

15,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný teplomer na potraviny značky Hama vhodný pre rýchle a presné rozpoznanie správnej teploty nápojov a potravín. Má odnímateľný silikónový uzáver k uchovávaniu a uzavretiu otvorených fliaš.


TFA Digitálny vpichový teplomer na mäso 14.1503
36,90 €
+ doprava zadarmo

Elektronický teplomer určený pre kontrolu teploty mäsa a hydiny pri príprave. Pomocou vpichového čidla teplomer zistí aktuálnu teplotu vnútri mäsa a vďaka nastaviteľnému teplotnému alarmu Vás upozorní, akonáhle je mäso dostatočne upečené.


Profi Cook PROFICOOK PC-DHT 1039
16,63 €
15 €
+ doprava zadarmo

Elektronický teplomer je výborný pomocník pri pečení mäsa. Teplomer na mäso Proficook od značky Clatronic je vyrobený z nerezovej ocele. Kryštálový displej teplomera je podsvietený na modro.


Westmark Teplomer na steaky, 2 ks
7 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Každý máme rád inak prepečený steak, a o to ťažšie je ho poriadne pripraviť pre hostí. S tým pomôže teplomer určený na steaky od značky Westmark – označuje tri stupne prepečenia, aby ich príprava bola tak jednoduchá, ako to len ide. Set 2 ks.


Tescoma Teplomer digitálny DELÍCIA
19,80 €
+ doprava zadarmo

Digitálny teplomer DELÍCIA meria teplotu rýchlo a presne. Vyrobený je z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu. Teplomer má LCD displej a ochraný kryt snímača. Teplomer je dodávaný s batériou a nesmie sa umývať v umývačke na riad.


Kela Teplomer na mäso, ušľachtilá oceľ
8 €
+ doprava zadarmo

Teplomer vyrobený z nerezovej ocele určený na meranie teploty opekaného mäsa je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. S teplomerom budete mať istotu, že je vaše mäso hotové a pripravené na podávanie.


Digitálny teplomer na pečenie Profi s rádiovým prenosom
50,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny teplomer značky Küchenprofi je určený na meranie teploty mäsa pri pečení v rúre. Uľahčí prácu pri varení a upozorní vás pri dosiahnutí požadovanej teploty vo vnútri mäsa. V teplomeri je navyše zabudovaný FM tuner, takže môžete pri varení počúvať vaše obľúbené rádio.


Tescoma Infračervený kuchársky teplomer ACCURA
41,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Potrebujete pri pečení poznať presnú teplotu pripravovaného pokrmu? Tento infračervený kuchársky teplomer ACCURA od značky Tescoma umožní bezdotykové meranie teploty v rozsahu od – 50 do 380 °C.


Westmark Teplomer na pečenie zemiakov Pommi, 2 ks
9 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Perfektne prepiecť zemiaky je údel hodný šéfkuchára, ale vďaka týmto teplomerom sa vám to podarí vždy. Teplomery na zemiaky Pommi od značky Westmark stačí zapichnúť do stredu zemiakov a pozorovať na stupnici, kedy ručička ukáže ich prepečenie. Set 2 ks.


Tescoma Digitálny teplomer ACCURA, sklápací
18 €

15,70 €
+ doprava zadarmo

Teplomer merajúci teplotu pokrmov a nápojov v rozsahu od - 50 do 300°C. Teplomer má praktický displej s veľkými číslicami a sklápací nerezový snímač pre úsporné a bezpečné skladovanie a je odolný voči pare a vlhkosti.


Tescoma Digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou
27,60 €

24 €
+ doprava zadarmo

Teplomer na meranie teploty vnútri mäsa, rýb, hydiny alebo múčnikov, počas pečenia v rúre v rozsahu od 0 do 300°C. Dosiahnutie požadovaného stupňa prepečenia zvukovo signalizuje. Teplomer je vhodný do všetkých typov rúr na pečenie.


TimeLife Teplomer/časovač, dĺžka 37 cm
12,31 €
12 €
+ doprava zadarmo

Použitím digitálneho teplomeru od značky TimeLife dosiahnete vždy perfektný výsledok pri pečenie mäsa. Nastaviť môžete aj časovač, ktorý bude počítať čas od 1 do 60 minút. Zvoľte si z prednastavených teplôt pre rôzne druhy mäsa pre pečenie bez starostí.


Westmark Teplomer na pečenie
7 €
+ doprava zadarmo

Je dôležité vedieť, ako dlho musíme piecť kura či pečienku. Tento teplomer na pečenie od značky Westmark zobrazuje na stupnici nielen teplotu, ale tiež symboly pre rôzne druhy mäsa pre jednoduchú dedukciu správnej teploty.


Tescoma Teploměr digitální se stěrkou DELÍCIA
23,10 €

15,38 €
+ doprava zadarmo

Digitální teploměr se stěrkou měří teplotu pokrmů během vaření, pečení i promíchávání. Je opatřený klipsou pro uchycení na okraj nádobí a odnímatelnou silikonovou stěrkou. Vyrobený z prvotřídní nerezové oceli, žáruvzdorného silikonu a odolného plastu.


Kitchen Artist Kuchynská stierka s teplomerom MEN340
11,28 €

9,32 €
+ doprava zadarmo

Stierka s digitálnym teplomerom je praktická kuchynská pomôcka. Silikónová stierka s digitálnym teplomerom s LCD displejom je vhodná napríklad pre meranie teploty pri príprave ciest alebo omáčok.


Westmark Vidlička na grilovanie a pečenie s teplomerom
17,34 €
17 €
+ doprava zadarmo

Praktická vidlička na grilovanie so vstavaným teplomerom od značky Westmark ukazuje stav prepečenia a teplotu grilovaného mäsa. Ideálna na vonkajšie aj domáce grilovanie, vždy docielite perfektne prepečeného pokrmu tak, ako ste si ho priali.


Westmark Univerzálny ihlový teplomer
15 €
+ doprava zadarmo

Bez kuchynského teplomera je veľmi neľahké odhadnúť teplotu pripravovaného pokrmu. Ihlový kuchynský teplomer od značky Westmark je použiteľný na všetky konzistencie pokrmov vrátane tekutín.


Weis Teplomer do rúry

Weis Teplomer do rúry

Hodnotenie: 5
6,43 €
6 €
+ doprava zadarmo

Teplomer do rúry je skvelá pomôcka pre všetkých nadšených kuchárov. Vďaka tomuto teplomeru budete presne vedieť aká je aktuálna teplota v rúre. Vhodný pre zavesenie alebo postavenie.


Domo Steakový digitálny teplomer DO301CT
22,38 €
22 €
+ doprava zadarmo

Digitálny teplomer s ihlou Vám pomôže dosiahnuť profesionálne výsledky pri pečení aj vo Vašej domácej kuchyni. Steakové mäso je pomerne drahá záležitosť, nenechajte si pokaziť chuťový pôžitok neprepečeným alebo naopak tuhým prepečeným mäsom.


Digitálny teplomer Quick
22 €
+ doprava zadarmo

Digitálny teplomer má podsvietený displej a veľký rozsah meraných hodnôt. Pripravte si mäso presne podľa vašej chuti. Teplomer Küchenprofi ideálny pre meranie teploty mäsa počas varenia, pečenia či grilovania.