Tescoma Mechanické sitko DELÍCIA, nerez
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mechanické sitko Delícia značky Tescoma je vynikajúce k preosievaní múky, práškového cukru a ostatných sypkých hmôt. Vyrobené je z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Určite bude výborným pomocníkom v každej kuchyni!

Tescoma Mechanické sitko DELÍCIA
8,90 €

Mechanické sitko DELÍCIA pre rýchle preosievanie múky a cukru, s dvoma viečkami pre pohodlné skladovanie nespotrebovaného obsahu. Šikovný nápad od Tescomy sa uchytí v každej domácnosti.

Tefal Ingenio zberač peny

Tefal Ingenio zberač peny

Hodnotenie: 4,6
10,90 € 10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané produkty do domácnosti značky Tefal s kódom MDW7SK42 (platí od 13. 7. do 19. 7. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Ingenio zberač na penu má robustnú a pevnú rukoväť z ABS materiálu vydrží aj najväčšie zaťaženie. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín a ľahko sa čistí.

Lamart Naparovací vejárik Paire 23 cm LT7049
4,90 €

Skladací naparovací vejárik značky Lamart je vhodný k naparovaniu knedlí, varenie zeleniny či k príprave iných pokrmov v pare. Pri tomto spôsobe varenia zostávajú v potravinách všetky potrebné vitamíny a minerály. Možno použiť do hrncov rôznych priemerov.

Tescoma Penovačka špirálová GrandCHEF 14 cm
11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Penovačka špirálová je určená pre ľahké zbieranie peny z polievok alebo pre naberanie knedličiek, cestovín a ich rýchle scedenie a prenesenie. Líniu GrandCHEF tvorí ucelený sortiment špeciálnych aj trendy výrobkov do domácej i profesionálnej kuchyne.

Tescoma Sitko GrandCHEF 12 cm
8,90 €

Nerezové sitko s priemerom 12 cm je vyrobené pod značkou Tescoma v rámci kolekcie GrandChef, ktorá je charakteristická svojou celonerezovou, prípadne celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.

Tescoma Sitko GrandCHEF 14 cm
10,90 €

Nerezové sitko s priemerom 14 cm je vyrobené pod značkou Tescoma v rámci kolekcie GrandChef, ktorá je charakteristická svojou celonerezovou, prípadne celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.

Stanley Rogers Cedidlo 15x34cm, nerez
11,64 € 7,50 €

Cedidlo značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Cez cedidlo môžete pohodlne zlievať, pasírovať alebo cediť. Má šikovnú dlhú rukoväť. Je vyrobené z nerezového materiálu.

Fackelmann Sito ochranné 29 cm, SENSE
10,80 €

Praktické ochranné sito SENSE s priemerom 29 cm od výrobcu Fackelmann. Sito je vyrobené z nerezovej ocele a silikónu. Skvele si poradí so striekajúcou vodou či prskajúcim olejom. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Stanley Rogers Cedidlo 10,5x24,5cm, nerez
6,58 € 5,50 €

Cedidlo značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Cez cedidlo môžete pohodlne zlievať, pasírovať alebo cediť. Má šikovnú dlhú rukoväť. Je vyrobené z nerezového materiálu.

Tescoma Sitko GrandCHEF 18 cm
14,90 €

Nerezové sitko s priemerom 18 cm je vyrobené pod značkou Tescoma v rámci kolekcie GrandChef, ktorá je charakteristická svojou celonerezovou, prípadne celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.

Tescoma Sitko kónické GrandCHEF 12 cm
8,90 €

Kónické kuchynské sitko s priemerom 12 cm je vyrobené pod overenou značkou Tescoma. Výrobky línie GrandCHEF sa vyznačujú špičkovým prevedením a vysokou odolnosťou.

Koopman Mechanické nerezové sítko Ø 10,5 cm
7,40 € 6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezové mechanické sítko od značky Koopman je výborný pomocník do každé kuchyně. Sítko pomůže dokonale prosít mouku nebo třeba pocukrovat upečený koláč.

DUE ESSE Sada sitiek 6,5 cm 4 ks
4,70 €

Sada praktických sitiek vyrobených z nezávadného plastu sa hodí do každej kuchyne. Sitká od značky Marex Trade majú na protiľahlej strane rukoväte zarážky pre umiestnenie na nádobu alebo otvor pre zavesenie. Každý kus v sade disponuje inak veľkým priemerom.

Stanley Rogers Cedidlo 7,5x19,5cm, nerez
5 €

Cedidlo značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Cez cedidlo môžete pohodlne zlievať, pasírovať alebo cediť. Má šikovnú dlhú rukoväť. Je vyrobené z nerezového materiálu.

Tescoma Sitko kónické GrandCHEF 16 cm
12,90 €

Kónické kuchynské sitko s priemerom 16 cm je vyrobené pod overenou značkou Tescoma. Výrobky línie GrandCHEF sa vyznačujú špičkovým prevedením a vysokou odolnosťou.

Tescoma Sitko podlhovasté GrandCHEF 14x18 cm
10,90 €

Podlhovasté sitko na naparovanie zeleniny alebo lúhovanie o rozmere 14×18 cm sa môže chváliť značkou Tescoma. Líniu GrandCHEF tvoía ucelený sortiment špeciálnych aj trendy výrobkov do domácej i profesionálnej kuchyne.

Tescoma Lievik GrandCHEF 12 cm
8,90 €

Lievik Grand CHEF je vynikajúci pre nalievanie nápojov a tekutín do fliaš s úzkym hrdlom. Je vybavený odnímateľným cediacim sitkom, vhodný aj pre nalievanie tekutín s drobnými nečistotami.

Orion Sito na halušky + stierka
7,72 € 7,40 €

Nerezové sito so stierkou vám bude skvelým pomocníkom pri výrobe halušiek, pečeňovej aj drožďovej závarky alebo halušiek do polievok. Spracované cesto jednoducho pretlačíte stierkou cez sito do vriacej vody alebo polievky. U sita oceníte najmä možnosť jeho bezpečného upevnenia na hrnce.