Počet nájdených produktov: 7

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Tescoma Pasírovač HANDY
26,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pasírovač je tak vychytaný, že si trúfne dokonca aj na čerstvé paradajky! Pasírovač HANDY má priestrannú nádobu a unikátnu zhrňovaciu lopatku. Vďaka tomu zvládne pripraviť naraz väčšie množstvo zeleninových aj ovocných pretlakov a pyré.


Tescoma Mechanické sitko DELÍCIA
8,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Mechanické sitko DELÍCIA pre rýchle preosievanie múky a cukru, s dvoma viečkami pre pohodlné skladovanie nespotrebovaného obsahu. Šikovný nápad od Tescomy sa uchytí v každej domácnosti.


CS Solingen Kuchynské sito nerez Clemens, 16 cm
7,02 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynské nerezové sitko Clemens od značky CS Solingen. Sitko má priemer 16 cm a je vybavené zarážkou na protiľahlej strane rukoväti pre pohodlné umiestnenie na nádobu.


CS Solingen Kuchynské sito nerez Pablo, 20 cm
8,98 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynské nerezové sitko Clemens od značky CS Solingen. Sitko má priemer 20 cm a je vybavené zarážkou na protiľahlej strane rukoväti pre pohodlné umiestnenie na nádobu.


Stanley Rogers Sito ochranné 29cm, nerez
15,14 €
+ doprava zadarmo

Sito ochranné o priemere 29 cm značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobené z nerezového materiálu. Možno ho použiť na panvicu a zabrániť tak zašpineniu sporáka.


Tescoma Dávkovač na liiate cestá DELÍCIA
13,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dávkovač na liate cestá DELÍCIA vynikajúce pre dávkovanie tekutého cesta pri príprave muffinov, lievancov, vaflí, šišiek, palaciniek a pod. S odmerkou pre presné dávkovanie a viečkom pre skladovanie.


CS Solingen Ázijské nerezové sito  Exquisite
7,02 €
+ doprava zadarmo

Ázijské nerezové sito Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Sitko je vhodné do umývačky riadu.