Tescoma Mechanické sitko DELÍCIA
8,50 €

Mechanické sitko DELÍCIA pre rýchle preosievanie múky a cukru, s dvoma viečkami pre pohodlné skladovanie nespotrebovaného obsahu. Šikovný nápad od Tescomy sa uchytí v každej domácnosti.


CS Solingen Ázijské nerezové sito  Exquisite
7,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Ázijské nerezové sito Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Sitko je vhodné do umývačky riadu.


CS Solingen Kuchynské sito nerez Clemens, 16 cm
7,02 €

Kuchynské nerezové sitko Clemens od značky CS Solingen. Sitko má priemer 16 cm a je vybavené zarážkou na protiľahlej strane rukoväti pre pohodlné umiestnenie na nádobu.


CS Solingen Kuchynské sito nerez Pablo, 20 cm
8,98 €

Kuchynské nerezové sitko Clemens od značky CS Solingen. Sitko má priemer 20 cm a je vybavené zarážkou na protiľahlej strane rukoväti pre pohodlné umiestnenie na nádobu.


Stanley Rogers Cedidlo 10,5x24,5cm, nerez
6,58 €

Cedidlo značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Cez cedidlo môžete pohodlne zlievať, pasírovať alebo cediť. Má šikovnú dlhú rukoväť. Je vyrobené z nerezového materiálu.


Stanley Rogers Sito ochranné 29cm, nerez
15,14 €

Sito ochranné o priemere 29 cm značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobené z nerezového materiálu. Možno ho použiť na panvicu a zabrániť tak zašpineniu sporáka.


Tefal Ingenio zberač peny
8,90 €

Ingenio zberač na penu má robustnú a pevnú rukoväť z ABS materiálu vydrží aj najväčšie zaťaženie. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín a ľahko sa čistí.


Tescoma Lievik GrandCHEF 12 cm
8,80 €

Lievik Grand CHEF je vynikajúci pre nalievanie nápojov a tekutín do fliaš s úzkym hrdlom. Je vybavený odnímateľným cediacim sitkom, vhodný aj pre nalievanie tekutín s drobnými nečistotami.


Tescoma Penovačka špirálová GrandCHEF 14 cm
11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Penovačka špirálová je určená pre ľahké zbieranie peny z polievok alebo pre naberanie knedličiek, cestovín a ich rýchle scedenie a prenesenie. Líniu GrandCHEF tvorí ucelený sortiment špeciálnych aj trendy výrobkov do domácej i profesionálnej kuchyne.


Tescoma Sitko GrandCHEF 12 cm
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezové sitko s priemerom 12 cm je vyrobené pod značkou Tescoma v rámci kolekcie GrandChef, ktorá je charakteristická svojou celonerezovou, prípadne celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.


Tescoma Sitko GrandCHEF 14 cm
10,60 €

Nerezové sitko s priemerom 14 cm je vyrobené pod značkou Tescoma v rámci kolekcie GrandChef, ktorá je charakteristická svojou celonerezovou, prípadne celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.


Tescoma Sitko GrandCHEF 16 cm
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezové sitko s priemerom 16 cm je vyrobené pod značkou Tescoma v rámci kolekcie GrandChef, ktorá je charakteristická svojou celonerezovou, prípadne celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.


Tescoma Sitko GrandCHEF 18 cm
14,90 €

Nerezové sitko s priemerom 18 cm je vyrobené pod značkou Tescoma v rámci kolekcie GrandChef, ktorá je charakteristická svojou celonerezovou, prípadne celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.


Tescoma Sitko kónické GrandCHEF 12 cm
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kónické kuchynské sitko s priemerom 12 cm je vyrobené pod overenou značkou Tescoma. Výrobky línie GrandCHEF sa vyznačujú špičkovým prevedením a vysokou odolnosťou.


Tescoma Sitko kónické GrandCHEF 16 cm
12,70 €

Kónické kuchynské sitko s priemerom 16 cm je vyrobené pod overenou značkou Tescoma. Výrobky línie GrandCHEF sa vyznačujú špičkovým prevedením a vysokou odolnosťou.


Tescoma Sitko lopatka GrandCHEF 14x18 cm
11,10 €

Sitko lopatka GrandCHEF je vynikajúce pre naberanie, cedenie a prenášanie vyprážaných a fritovaných pokrmov. Kuchynské náradie GrandCHEF vyniká špičkovým prevedením a vysokou odolnosťou.


Tescoma Sitko podlhovasté GrandCHEF 14x18 cm
10,60 €

Podlhovasté sitko na naparovanie zeleniny alebo lúhovanie o rozmere 14×18 cm sa môže chváliť značkou Tescoma. Líniu GrandCHEF tvoía ucelený sortiment špeciálnych aj trendy výrobkov do domácej i profesionálnej kuchyne.


Stanley Rogers Cedidlo 15x34cm, nerez
11,64 €

Cedidlo značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Cez cedidlo môžete pohodlne zlievať, pasírovať alebo cediť. Má šikovnú dlhú rukoväť. Je vyrobené z nerezového materiálu.