Kela Dávkovač na zmrzlinu RONDO, nerez KL-19135
16,85 € 13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Naprostá nutnosť mať doma dávkovač na zmrzlinu! Praktické kuchynské náčinie, ktoré rozhodne využijete pri tvorbe vlastnej zmrzlinových pohárov či servírovaní ryže v klasických kopčekoch. Doplňte svoj rad Rondo od značky Kela.

Tescoma Zmrzlinovač DELLA CASA
41,90 €

Vynikajúci pre ľahkú prípravu domácej zmrzliny bez konzervantov, umelých farbív a prebytočných sladidiel. Jednoducho a rýchlo pripravíte až 750 ml vynikajúce zmrzliny.

Tefal Ingenio naberačka na zmrzlinu
13,90 €

Ingenio naberačka na zmrzlinu má robustnú a pevnú rukoväť z ABS materiálu vydrží aj najväčšie zaťaženie. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín a ľahko sa čistí.

Tefal Master Seal Fresh Forma na ľad K3023612
13 € 11,50 €

S formou na ľad Master Seal Fresh bude každá príprava ľadových nápojov a tekutých pokrmov hračkou! Nádoba na tvorbu ľadu značky Tefal je vybavené viečkom proti vyliatiu a vďaka **hermetickému uzatváraniu **sa vám už nič nevyleje.

Kela Lyžica na zmrzlinu RONDO, nerezová
8,40 € 7,30 €

Lyžica na zmrzlinu od spoločnosti Kela, vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, určená na servírovanie obľúbenej pochúťky pre malých aj veľkých. Dĺžka lyžice zo série Rondo je 21 cm. Na konci má praktické oko na zavesenie, teda nezaberie veľa miesta. Bez problémov ju možno umývať v umývačke.