Tescoma Plynový zapaľovač PRESTO, dlhý
9,10 € 8,50 €

Plynový zapaľovač PRESTO značky Tescoma je vynikajúci pre zapaľovanie plynových sporákov, rúr, grilov. Vyrobený z kvalitného kovu a plastu, ako náplň používajte bežný plyn do zapaľovačov.

Tescoma Flambovacia pištoľ GrandCHEF-22%
30,40 € 23,49 €

Akcia

Vysoko kvalitná pištoľ značky Tescoma pre flambovanie cukrárskych výrobkov, karamelizovanie cukru, gratinovanie syra, opekanie zeleniny, prípravu chrumkavej kôrky steakov, hydiny a pod.

Tescoma Plynový zapaľovač DELÍCIA
8,50 €

Dlhá zapaľovacie trubica je vynikajúca pre zapaľovanie plynových rúr, grilov, sporákov, sviečok atď. Možno nastaviť veľkosť plameňa posunutím ovládača na trubici.

Tescoma Plynový zapaľovač PRESIDENT, dlhý
11,80 €

Vynikajúci pre zapaľovanie plynových sporákov, rúr, grilov a podobne. zapaľovač má nastaviteľnú veľkosť plameňa. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu, ako náplň používajte bežný plyn do zapaľovačov.

LEIFHEIT Flambovač ProLine
19 €

Flambovač značky Leifheit nájde svoje využitie najmä pri tvorení sladkých dezertov. Ľahko skaramelizuje cukor a pomôže vám pripraviť napríklad dokonalé crème brûlée. Dopĺňa sa z klasických zásobníkov do zapaľovačov.

Yoko Design Flambovacia pištoľ
15,22 € 15 €

Výnimočný dokončovací nástroj, ktorý povýši vaše varenie na profesionálnu úroveň. Flambovacia pištoľ je účinná a efektívny horák, ktorý vám pomôže vytvoriť chrumkavú kôrku na dezertu, alebo skaramelizuje cukor na ovocí.

Plynový horák Profi

Plynový horák Profi

Hodnotenie: 5
56,99 € 48,90 €
+ doprava zadarmo

Küchenprofi prichádza s plynovým horákom PROFI s ktorým je jednoduchá manipulácia. Vďaka nemu budú vaše dezerty skvelé a uznávané širokým okolím!

Plynový horák Classic

Plynový horák Classic

Hodnotenie: 5
36,99 € 31,40 €

Plynový horák Classic má regulátor plameňa a je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Kvôli bezpečnosti je dodávaný nenaplnený. Dopĺňa sa jednoducho štandardným plynom do zapaľovačov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: