Tescoma Nádoba na mixování s odměrkou DELÍCIA 1,5 l
8,90 €

Už nikdy neodměřujte suroviny od oka, místo toho použijte tuto odměřovací nádobu od značky Tescoma. Perfektně odměří sypké i tekuté suroviny. Po dokončení odměřování ji můžete vložit do myčky nádobí.

Tescoma Odšťavovač VITAMINO, multifunkčný
8,50 €

Odšťavovač VITAMINO je voči citrusovým plodom šetrný, ovocná šťava nemení chuť ani vôňu a zostáva dlhšie svieža. Vynikajúci pre ľahké odšťavovanie pomarančov, citrónov, limetiek aj grepov, s dvoma rôznymi odšťavňovacími hlavicami.

Tescoma Odšťavovač na citróny GrandCHEF
13 €

Vynikajúci pre ľahké vytlačenie šťavy z citrónov, vyrobený z odolnej zliatiny kovov. Vďaka účinnému pákovému mechanizmu vytlačíte dužinu ľahšie a dôkladnejšie ako s klasickými odšťavovačmi.

Tescoma Nádoba na mixování s odměrkou DELÍCIA 2,5 l
12,80 €

Už nikdy neodměřujte suroviny od oka, místo toho použijte tuto odměřovací nádobu od značky Tescoma. Perfektně odměří sypké i tekuté suroviny do objemu 2,5 l. Po dokončení odměřování ji můžete vložit do myčky nádobí.

Tescoma Dávkovač na maslo a nátierky DELLA CASA, 4 trysky
13,50 €

Dávkovač na maslo a nátierky je vynikajúci pre jednoduchú prípravu tenkých plátkov masla, plátky možno na pečivo nanášať ihneď po vybratí z chladničky. So 4 tryskami pre plátkovanie a zdobenie maslom, taveným syrom, nátierkami, paštétami pod.

Chef'n Lis na citrusové plody s dózou 2v1-39%
12,79 € 7,68 €

Akcia

Mini lis na citrusy 2v1 vhodný do kuchyne má 2 rôzne veľkosti nástavcov. Protišmykové dno zabraňuje pohybu pri odšťavovaní. Zberná nádoba je označená mernou ryskou.

Viceversa Metlička šľahacia žltá
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Metlička šľahacia žltá s inovatívnou patentovanou technológiou so silikónovým balónikom od dizajnovej značky ViceVersa. Nylonový balónik vykoná zázraky pri šľahaní. Budete mať rýchlejšie vyšľahané a cesto sa nebude lepiť.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: