Tescoma Odšťavovač na citróny GrandCHEF
12,90 €

Vynikajúci pre ľahké vytlačenie šťavy z citrónov, vyrobený z odolnej zliatiny kovov. Vďaka účinnému pákovému mechanizmu vytlačíte dužinu ľahšie a dôkladnejšie ako s klasickými odšťavovačmi.

Tescoma Nádoba na mixování s odměrkou DELÍCIA 2,5 l
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Už nikdy neodměřujte suroviny od oka, místo toho použijte tuto odměřovací nádobu od značky Tescoma. Perfektně odměří sypké i tekuté suroviny do objemu 2,5 l. Po dokončení odměřování ji můžete vložit do myčky nádobí.

Tescoma Dávkovač na maslo a nátierky DELLA CASA, 4 trysky
13,50 €

Dávkovač na maslo a nátierky je vynikajúci pre jednoduchú prípravu tenkých plátkov masla, plátky možno na pečivo nanášať ihneď po vybratí z chladničky. So 4 tryskami pre plátkovanie a zdobenie maslom, taveným syrom, nátierkami, paštétami pod.

Viceversa Metlička šľahacia žltá
19,52 € 19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Metlička šľahacia žltá s inovatívnou patentovanou technológiou so silikónovým balónikom od dizajnovej značky ViceVersa. Nylonový balónik vykoná zázraky pri šľahaní. Budete mať rýchlejšie vyšľahané a cesto sa nebude lepiť.

Tescoma Odšťavovač VITAMINO, multifunkčný
8,90 €

Odšťavovač VITAMINO je voči citrusovým plodom šetrný, ovocná šťava nemení chuť ani vôňu a zostáva dlhšie svieža. Vynikajúci pre ľahké odšťavovanie pomarančov, citrónov, limetiek aj grepov, s dvoma rôznymi odšťavňovacími hlavicami.

Chef'n Lis na citrusové plody
38,85 € 24,80 €

Novinka

Lis na citrusové plody pákový využíva bytelného mechanizmu ozubeného kolesa. Tento patentovaný výrobok je vhodný do umývačky. Navrhnuté v USA.