Fackelmann Cedidlo JUMBO 36,5 cm ARCADALINA, 3H
9,70 €

Novinka

Jednoduchý cedidlo JUMBO ARCADALINA 3H v dĺžke 36,5 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobené z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Môžete ho využiť na cestoviny, knedle, ale aj zeleninu. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka na Crepe/Palacinky 35 cm, 3H
9,30 €

Novinka

Jednoduchá obracačka na Crepe/palacinky 3H s dĺžkou 35 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. Využiť môžete nielen na palacinky, ale aj omelety. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Lopatka na lasagne 28 cm, ARCADALINA, 3H
7,70 €

Novinka

Jednoduchá lopatka na lasagne ARCADALINA 3H s dĺžkou 28 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Využitie nájde nielen na lasagne, ale aj ďalšie pokrmy. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka 34 cm ARCADALINA, 3H
5,20 €

Novinka

Jednoduchá obracačka ARCADALINA 3H v dĺžke 34 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Krájač na pizzu 20 cm ARCADALINA, 3H
5 €

Novinka

Jednoduchý krájač na pizzu ARCADALINA 3H s dĺžkou 20 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezu a odolného plastu, ktorý zvládne až 180 °C. V jedinečnom čiernobielom prevedení. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka na palacinky 32 cm ARCADALINA, 3H
5,20 €

Novinka

Jednoduchá obracačka na palacinky ARCADALINA 3H v dĺžke 32 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Penovačka 31,5 cm ARCADALINA, 3H
7,70 €

Novinka

Jednoduchá penovačka ARCADALINA 3H s dĺžkou 31,5 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Môžete využiť nielen na zbieranie peny pri varení, ale aj na zeleninu, či servírovanie. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.