Fackelmann Penovačka OVAL 33 cm, 2H / INOX
5,80 €

Novinka

Penovačka Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu jedál. Táto Penovačka vám umožní komfortne naberať cestoviny, halušky, knedličky a ďalšie potraviny varené vo vode. Vyrobená je z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Jej držadlo je vybavené očkom pre jednoduché zavesenie. Penovačku možno umývať v umývačke riadu.

CS Solingen Servírovacia lyžica nerez/nylon Exquisite
4,80 €

Servírovacia lyžica CS Solingen Exquisite vďaka kvalitnému spracovaniu skvele poslúži pri každodennej príprave a servírovaní jedál. Táto lyžice je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele a silikónu, ktorý je odolný až do 220 °C. Pre ľahké uskladnenie disponuje praktickým očkom na zavesenie.

Fackelmann Lyžica na zeleninu OVAL 31 cm, 2H / INOX
5,40 €

Novinka

Lyžica na zeleninu Fackelmann uľahčí servírovanie aj prípravu zeleniny, ovocia a šalátov. Jej dĺžka je 31 cm a vyrobená je z kvalitného plastového materiálu. Nerezové držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu.

SCANPAN Vidlica na mäso 15 cm
36,41 € 30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vidlica od značky SCANPAN nesmie pri porcovaní šunky či pečeného mäsa chýbať. Ergonomická rukoväť zaistí, že sa vidlica pohodlne drží, nešmýka a jej používanie je bezpečné. Vyrobená z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.

Fackelmann Šťúchadlo OVAL 25 cm, 2H / INOX
6,90 €

Novinka

Šťúchadlo Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu kaší či šťúchaných zemiakov. Toto šťúchadlo je vyrobené z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Ergonomické držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Šťúchadlo možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Lyžica na špagety 30 cm, 2H / nerez držadlo
5,40 €

Novinka

Lyžica na špagety Fackelmann sa nestratí v žiadnej kuchyni. Táto praktická lyžica vám uľahčí prípravu i servírovanie špagiet. Jej dĺžka je 30 cm a vyrobená je z kvalitného plastového materiálu. Nerezové držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie.