Fackelmann Misa-sitko 24 cm nerez
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické sitko 24 cm od spoločnosti FACKELMANN nájde uplatnenie aj vo vašej domácnosti. Mimo sitka poslúži aj ako misa. Je vyrobený z praktického nerezového materiálu, ktorý môžete jednoducho umyť v umývačke.

Fackelmann Vareška 30cm, oliva
9,37 € 6,80 €

Drevená vareška Oliva 30 cm od výrobcu Fackelmann. Tento nenahraditeľný pomocník v kuchyni je vyrobený z olivového dreva. Jednoduché a napriek tomu veľmi kvalitné spracovanie v kuchyni oceníte.

Fackelmann Penovačka OVAL 33 cm, 2H / INOX
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Penovačka Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu jedál. Táto Penovačka vám umožní komfortne naberať cestoviny, halušky, knedličky a ďalšie potraviny varené vo vode. Vyrobená je z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Jej držadlo je vybavené očkom pre jednoduché zavesenie. Penovačku možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Otvárač na konzervy MONACO nerez
12,38 € 10,10 €

Otvárač na konzervy MONACO od značky Fackelmann by nemal chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobený z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Fackelmann Metla na šľahanie 26 cm, SENSE, silikón
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónová metla na šľahanie SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z kombinácie silikónu a nerezovej ocele. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Varecha s hrotom 32 cm
5,84 € 5,60 €

Varecha s hrotom Fackelmann Stanley Rogers je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Varechu možno umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 32 cm.

Fackelmann Obracačka 32 cm, 3H / nerez držadlo
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Obracačka oválneho tvaru značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je z nerezovej ocele a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Cedidlo JUMBO Nero 36 cm, 2H
5,80 €

Novinka

Jednoduché cedidlo JUMBO Nero 2H s dĺžkou 36 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobené z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Môžete ho využiť na cestoviny, knedle, ale aj zeleninu. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Multifunkčný otvárač 4v1 14,5 cm
5,10 €

Multifunkčný pomocník na otváranie rôznych uzáverov fliaš. Otvárač od značky Fackelmann si hravo poradí s korunkovými uzávermi, viečkami od PET fliaš, konzervami a pohármi.

Fackelmann Cedidlo JUMBO 36,5 cm ARCADALINA, 3H
9,70 €

Novinka

Jednoduchý cedidlo JUMBO ARCADALINA 3H v dĺžke 36,5 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobené z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Môžete ho využiť na cestoviny, knedle, ale aj zeleninu. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka na Crepe/Palacinky 35 cm, 3H
9,30 €

Novinka

Jednoduchá obracačka na Crepe/palacinky 3H s dĺžkou 35 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. Využiť môžete nielen na palacinky, ale aj omelety. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka na raklety 4 ks
5,40 €

Obracačka na zapekanie syry raclette značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni aj pri letnom grilovaní. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Kuchynské náčinie je určené pre nepriľnavý povrch na panvici alebo grile. Vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Sito ochranné 29 cm, SENSE
10,80 €

Novinka

Praktické ochranné sito SENSE s priemerom 29 cm od výrobcu Fackelmann. Sito je vyrobené z nerezovej ocele a silikónu. Skvele si poradí so striekajúcou vodou či prskajúcim olejom. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Lis na cesnak 18 cm, SENSE
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický lis na cesnak SENSE s dĺžkou 18 cm od výrobcu Fackelmann. Lis je vyrobený z nerezovej ocele a využitie nájde nielen na cesnak. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Lopatka na lasagne 28 cm, ARCADALINA, 3H
7,70 €

Novinka

Jednoduchá lopatka na lasagne ARCADALINA 3H s dĺžkou 28 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Využitie nájde nielen na lasagne, ale aj ďalšie pokrmy. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Naberačka MONACO 18/0
11,63 € 9,50 €

Naberačka 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemala chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobená z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Fackelmann Naberačka OVAL 30 cm, 2H / INOX
6,20 €

Naberačka oválneho tvaru značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je z nerezovej ocele a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Obracačka dierovaná 33 cm
5,84 € 5,60 €

Obracačka Fackelmann Stanley Rogers je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Obracačku je možné umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 33 cm.

Fackelmann Otvárač na konzervy 20 cm, SENSE
11,60 €

Novinka

Praktický otvárač na konzervy SENSE v dĺžke 20 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s konzervou, ale navyše je doplnený otváračom na fľaše a dierovačkou. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Príbor na šalát 30 cm, OLIVA
14,75 € 8,80 €

Drevený set na šalát s ktorým bude príprava aj servírovanie zdravého jedla hračka. Vidlička aj vareška je vyrobená z dreva pod značkou Fackelmann. Jednoduché a napriek tomu veľmi kvalitné spracovanie v kuchyni oceníte.

Fackelmann Rozložiteľný lis na cesnak
9,72 € 7,60 €

Lis na cesnak od značky Fackelmann je vyrobený z plastu a kvalitnej nerezovej ocele. Možno ho jednoducho rozložiť, čo uľahčuje jeho následné čistenie. Lis je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Fackelmann Krájač na pizzu 18 cm, SENSE
6,30 €

Novinka

Jednoduchý krájač na pizzu SENSE s dĺžkou 18 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezovej ocele a odolného plastu. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Lyžica na špagety 30 cm, 2H / nerez držadlo
5,40 €

Lyžica na špagety Fackelmann sa nestratí v žiadnej kuchyni. Táto praktická lyžica vám uľahčí prípravu i servírovanie špagiet. Jej dĺžka je 30 cm a vyrobená je z kvalitného plastového materiálu. Nerezové držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie.

Fackelmann Lyžica na zeleninu OVAL 31 cm, 2H / INOX
5,40 €

Lyžica na zeleninu Fackelmann uľahčí servírovanie aj prípravu zeleniny, ovocia a šalátov. Jej dĺžka je 31 cm a vyrobená je z kvalitného plastového materiálu. Nerezové držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Lyžica na zeleninu MONACO 18/0
8,99 € 7,80 €

Lyžica na zeleninu 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemala chýbať žiadnemu milovníkovi ľahkej kuchyne plnej zeleninových pokrmov. Je vyrobená z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Fackelmann Mašlovačka 24 cm, SENSE, silikón
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická silikónová mašlovačka SENSE s dĺžkou 24 cm od výrobcu Fackelmann. Mašlovačka je vyrobená kombináciou silikónu a nerezovej časti. Skvele pomôže s prípravou vypečených pokrmov. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Naberačka 33 cm
5,84 € 5,60 €

Naberačka Fackelmann Stanley Rogers 3H je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 33 cm.

Fackelmann Naberačka 34 cm
5,84 € 5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

ZberačkaFackelmann Stanley Rogers je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 34 cm.

Fackelmann Naberačka na špagety 30 cm, SENSE
7,70 €

Naberačka na špagety Sense, značky Fackelmann, vám uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou do 270°C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je možné používať na obalený riad bez rizika poškrabaniu. Vhodné do umývačky riadu.

Fackelmann Obracačka 33 cm, do 220 °C, SENSE
7,70 €

Obracačka SENSE značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Obracačka 34 cm ARCADALINA, 3H
5,20 €

Novinka

Jednoduchá obracačka ARCADALINA 3H v dĺžke 34 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka plná 28 cm, do 220 °C, SENSE
7,70 €

Plná obracačka SENSE, značky Fackelmann, vám uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Obracačka 18/0 MONACO
9,75 € 8 €

Obracačka 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemala chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobená z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Fackelmann Servírovacia lyžica 32 cm
5,84 € 5,60 €

Servírovacia lyžica Fackelmann Stanley Rogers je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 32 cm.

Fackelmann Servírovacia lyžica 32 cm
5,84 € 5,60 €

Sevírovacia lyžica na zeleninu Fackelmann Stanley Rogers 3H je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 32 cm.

Fackelmann Palička na mäso 26 cm, SENSE
14,30 €

Novinka

Praktická palička na mäso SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Palička ponúka dve plochy na klopanie, jednu hladkú pre jemné mäso a druhú hrubšiu pre väčšie mäso. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Drvič na zemiaky MONACO 18/0
10,12 € 8,40 €

Drvič na zemiaky 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemal chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobený z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Fackelmann Krájač na pizzu 20 cm ARCADALINA, 3H
5 €

Novinka

Jednoduchý krájač na pizzu ARCADALINA 3H s dĺžkou 20 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezu a odolného plastu, ktorý zvládne až 180 °C. V jedinečnom čiernobielom prevedení. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Luskáčik na orechy 17 xm
9,30 €

Praktický luskáčik na orechy Fackelmann sa nestratí v žiadnej domácnosti. Tento luskáčik vám umožní pohodlne a bez námahy vylúskať orechy. Kvalitné spracovanie z hliníkovej zliatiny je zárukou komfortnej manipulácie a dlhej životnosti.

Fackelmann Škrabka Y 17 cm, SENSE
6,30 €

Novinka

Praktická škrabka Y SENSE v dĺžke 17 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s lúpaním akejkoľvek zeleniny, obzvlášť tej dlhej. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Stierka 26 cm, SENSE, plast
7,70 €

Novinka

Praktická plastová stierka SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Stierka je vyrobená kombináciou odolného plastu a nerezovej časti. Skvele pomôže nielen pri vašom pečení. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Šťúchadlo OVAL 25 cm, 2H / INOX
6,90 €

Šťúchadlo Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu kaší či šťúchaných zemiakov. Toto šťúchadlo je vyrobené z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Ergonomické držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Šťúchadlo možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Sitko-Misa-Košík 20 cm nerez
8 € 7 €

Praktické sitko 20 cm od spoločnosti FACKELMANN nájde uplatnenie aj vo vašej domácnosti. Okrem sitka poslúži aj ako misa či jednoduchý košík. Je vyrobený z praktického nerezového materiálu, ktorý môžete jednoducho umyť v umývačke.

Fackelmann Drvič na zemiaky 26 cm, SENSE
7,70 €

Drvič na zemiaky SENSE značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobený z kvalitného materiálu s odolnosťou do 270°C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Drvič je možné používať na obalený riad bez rizika poškrabania. Vhodné aj do umývačky

Fackelmann Škrabka kyvná 18 cm, SENSE
6,30 €

Novinka

Praktická kyvná škrabka SENSE v dĺžke 18 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s lúpaním akejkoľvek zeleniny, či už okrúhlej, oválnej či dlhej. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Vareška s hrotom 30 cm, OLIVA
8,47 € 6,80 €

Drevená vareška s ktorou sa dostanete do všetkých kútov hrnca. Varecha s hrotom je vyrobená z dreva pod značkou Fackelmann. Jednoduché a napriek tomu veľmi kvalitné spracovanie v kuchyni oceníte.

Fackelmann Sitko-Misa-Košík 26 cm nerez
10 € 8,10 €

Praktické sitko 26 cm od spoločnosti FACKELMANN nájde uplatnenie aj vo vašej domácnosti. Okrem sitka poslúži aj ako misa či jednoduchý košík. Je vyrobený z praktického nerezového materiálu, ktorý môžete jednoducho umyť v umývačke.

Fackelmann Košík na chlieb 22 cm, rattan
14,77 € 9 €

Tradičná ošatka na kysnutie chlebového cesta s priemerom 22 cm. Ošatka je vyrobená z prírodného ratanu. Stále populárnejšie domáce pečenie bude o niečo ľahšie s tými správnymi pomôckami.