Orion Ľadové kocky UH citrón 20 ks-28%
3,07 € 2,20 €

Akcia

Forma na ľad od značky Orion v tvare citrusov nielen že ochladí každý nápoj, ale rozpustený ľad ho navyše nezriedi. Formičky v tvare citróna urobia radosť nielen deťom, ktoré studený nápoj s chuťou vypijú. Súprava 20 ks.

Orion Ľadové kocky UH - ovocie 20-28%
3,07 € 2,20 €

Akcia

Forma na ľad od značky Orion v tvare ovocia nielen že ochladí každý nápoj, ale rozpustený ľad ho navyše nezriedi. Veselé farby a tvary urobia radosť nielen deťom, ktoré studený nápoj s chuťou vypijú. Súprava 20 ks.

Tescoma Forma na ľad myDRINK, kocky XXL
13,90 €

Forma myDRINK značky Tescoma je vnikajúca na prípravu originálne tvarovaného ľadu do kociek XXL. Vybavená vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplnenej formy a jej uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe.

DUE ESSE Nádoba na tvorbu ľadu 3 x 16 ks
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Forma na ľad od značky Marex Trade umožňuje zmraziť 16 kociek ľadu naraz. Pružné dno zaistí pohodlné a jednoduché vytlačenie ľadovej kocky. Tvorítko je možné umývať v umývačke na riad.

Tescoma Forma na tvorbu ľadu myDRINK, guľôčky
12,90 €

MyDRINK forma značky Tescoma je vnikajúca na prípravu originálne tvarovaného ľadu v podobe guľôčiek. Vybavená vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplnenej formičky a jej uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe.

Orion Ľadové kocky UH 18 ks-33%
2,69 € 1,80 €

Akcia

Forma na ľad od značky Orion vo tvare kociek, nielen že ochladia každý nápoj, ale rozpustený ľad ho navyše nezriedi. Formička umožňuje vytvorenie 18 – tich rovnakých kociek naraz.

Tescoma Forma na tvorbu ľadu myDRINK, karty
12,90 €

Kartová forma myDRINK značky Tescoma je vnikajúca na prípravu originálne tvarovaného ľadu. Vybavená vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplnenej formy a jej uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe.

Tescoma Forma na tvorbu ľadu myDRINK, kocky
12,90 €

Forma myDRINK značky Tescoma je vnikajúca na prípravu originálne tvarovaného ľadu. Vybavená vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplnenej formy a jej uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe.