Orion Ľadové kocky UH - ovocie 20
3,07 €
3 €

Forma na ľad od značky Orion v tvare ovocia nielen že ochladí každý nápoj, ale rozpustený ľad ho navyše nezriedi. Veselé farby a tvary urobia radosť nielen deťom, ktoré studený nápoj s chuťou vypijú. Súprava 20 ks.


Orion Ľadové kocky UH srdce 20 ks
3,07 €
3 €

Forma na ľad od značky Orion v tvare srdiečok nielen že ochladí každý nápoj, ale rozpustený ľad ho navyše nezriedi. Formičky v tvare srdiečok v rôznych farbách urobia radosť nielen deťom, ktoré studený nápoj s chuťou vypijú. Súprava 20 ks.


Orion Ľadové kocky UH citrón 20 ks
3,07 €
3 €

Forma na ľad od značky Orion v tvare citrusov nielen že ochladí každý nápoj, ale rozpustený ľad ho navyše nezriedi. Formičky v tvare citróna urobia radosť nielen deťom, ktoré studený nápoj s chuťou vypijú. Súprava 20 ks.


Tescoma Forma na tvorbu ľadu myDRINK, kocky-20%
11 €

8,80 €

Akcia

Forma myDRINK značky Tescoma je vnikajúca na prípravu originálne tvarovaného ľadu. Vybavená vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplnenej formy a jej uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe.


Tescoma Forma na tvorbu ľadu myDRINK, guľôčky-20%
11 €

8,80 €

Akcia

MyDRINK forma značky Tescoma je vnikajúca na prípravu originálne tvarovaného ľadu v podobe guľôčiek. Vybavená vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplnenej formičky a jej uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe.


Orion Ľadové kocky UH 18 ks
3 €

Forma na ľad od značky Orion vo tvare kociek, nielen že ochladia každý nápoj, ale rozpustený ľad ho navyše nezriedi. Formička umožňuje vytvorenie 18 – tich rovnakých kociek naraz.


Tescoma Forma na tvorbu ľadu myDRINK, karty-20%
11 €

8,80 €

Akcia

Kartová forma myDRINK značky Tescoma je vnikajúca na prípravu originálne tvarovaného ľadu. Vybavená vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplnenej formy a jej uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe.


Tescoma Forma na ľad myDRINK, kocky XXL-25%
13,20 €

9,90 €

Akcia

Forma myDRINK značky Tescoma je vnikajúca na prípravu originálne tvarovaného ľadu do kociek XXL. Vybavená vodotesným viečkom pre ľahké prenášanie naplnenej formy a jej uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe.