Good Nature Express Diet - maslové sušienky s čokoládovou polevou 28 g
3 €

Express Diet – maslové sušienky s čokoládovou polevou sú bohaté na bielkoviny a vlákninu. Tieto sušienky sú vhodné, keď máte chuť na niečo sladké, ale zároveň si chcete udržať metabolizmus v stave ketózy. Potravina je vhodná u proteínovej diéty Express Diet – 5-dňová proteínová diéta.

Country Life Sušienky melasky celozrnné 150 g
1,40 €

Výtečné chrumkavé sušienky z celozrnnej pšeničnej múky sa sezamovým a ľanovým semienkom, sladené trstinovou melasou a trstinovým cukrom. Ideálne ako desiata do školy či práce. .

Country Life Sušienky s hrozienkami BIO 230 g
2,60 €

Sušienky s hrozienkami Country Life sú vyrobené z prvotriednych surovín z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Sú bez cukru, sladené iba datľovými sirupom. .

Good Nature Express Diet - paradajkovo-oregánový krekry 50 g
3 €

Express Diet – paradajkovo-oregánový bielkovinovej krekry sú bohaté na vlákninu, majú nízky obsah sacharidov. Tieto krekry sú vhodné, keď si chcete na niečom pochutnať, ale zároveň si chcete udržať metabolizmus v stave ketózy.

LeGracie Ovocná nepečená kolečka Tro-pico 210 g
3,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pico bello – to je kombinácia tropického ovocia v jednom malom koliesku – papája a kokos. Nekupujte letenky, aby ste boli v tropickom raji – stačí jedno sústo a ste tam. Zloženie: 37,5% datľová pasta, kokos strúhaný, slnečnica lúpaná, 12,5% sušená papája kocky.

Country Life Sušienky müsli BIO 250 g
2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Celozrnné müsli sušienky Country Life sú vyrobené z prvotriednych surovín z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Sú bez cukru, sladené iba sirupom z kukuričného sladu. Ideálne ako desiata do školy či práce. .

Bio nebio Bio kakaová sluníčka rýžová 200 g
1,70 €

Kakaová slniečka sú vyrobené z talianskej ryže, osladená prírodným trstinovým cukrom a dochutená kakaom a sladom. Majú sladkú čokoládovú chuť a sú výborná ako cereálne raňajky s mliekom podľa chuti (kravským, ryžovým, mandľovým. ). Chutia aj nasucho s nakrájaným čerstvým ovocím.

Cornito Krekry slané bezlepkové 60 g
1,80 €

Krekry slané bezlepkové majú chrumkavú chuť a príjemnú vôňu vďaka špeciálnej peci v ktorej sú pripravované. Neobsahujú lepok, laktózu, sóju, vajíčka či oriešky.

EXTRUDO Crispins Rímske lievančeky 250 g
1,50 €

Cícer je vo svete veľmi cenená strukovina najmä pre svoju jemnú „orieškovou“ chuť a vynikajúce nutričné vlastnosti, vysoký obsah kvalitných bielkovín a vlákniny.

LeGracie Ovocná nepečená kolečka Meru-nie 210 g
3,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nie sme zlí . zanôtil si marhule spoločne s kokosom v jedinečnej chuťové melódiu. A vy až je uchutnáte – to budete mať ale Elán. Zloženie: 40% datľová pasta, 26% sušené marhule sekané, kokos strúhaný, ovsené vločky.

Lifefood Bio Life crackers Cibuľové s tekvicovým semienkom 90g
2,70 €

Výrazná chuť cibule pre cibuľové fajnšmekrov s prídavkom tekvicového semienka. Krekry sú vyrobené iba z najkvalitnejších BIO surovín. Sušenie sa vykonáva tak, aby boli zachované všetky prospešné látky. Ľanové semienko je po stáročia využívané pre látky blahodarné pre náš organizmus.

Lifefood Bio Life Crackers kapustníky RAW 90g
3 €

Posledný kus za túto cenu!

Vita placky, alebo tiež nepečený chlieb, sú vhodné ako chutná alternatíva k pečivu. Sú vyrábané len z výživných celistvých surovín, ako sú semienka, orechy, pohánka, zelenina, bylinky a koreniny.

Rej Sušenky celozrnný mix jahodové s chia 190g
1,50 €

Základná špecifikácia Sušienky celozrnný mix jahodové s chia 190g funkcie: celozrnné cereálie viac ako 80% jahodové kúsky + šalvie semienka vysoký obsah vlákniny bez palmového tuku bez vajec drobné sušienky vhodné aj pre deti Zloženie: cereálne zmes (celozrnná pšeničná múka 80%, ražná