Craft Cyklorukavice Go

Craft Cyklorukavice Go

Hodnotenie: 4,9
24,90 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rukavice na cyklistiku sú veľmi priedušné a vďaka gélovej výplni zaisťujú čo najmenší prenos otrasov. Suchým zipsom si ľahko prispôsobíte veľkosť okolo zápästia. Craft Cyklorukavice Go majú perforáciu rezanú laserom, ktorá je ideálna pre priedušnosť dlaňou.

Castelli Dolcissima Glove
32,96 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

Castelli Dolcissima Glove sú dámske cyklistické rukavice od známej talianskej značky Castelli. Optimálna strih prispôsobený špecifikám dámskej ruky a kvalitná penová výstelka to je stávka na istotu.

Castelli Arenberg Gél 2 Glove
42,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske cyklistické rukavice pre všetkých nadšených bikerov. Vrchná vrstva rukavíc zo sieťoviny prinesie vašim rukám vynikajúce odvetranie, ktoré oceníte najmä v sparných dňoch. S gélovou výstelkou rozhodne netrafíte vedľa a navyše predídete nepohodlným oderom a škrabancom. Castillo Arenberg Gél 2 Glove chráni aj časť zápästia.

Northwave Flag 3 Short Gloves-44%
23,26 € 12,90 €

Akcia

Krátke pánske cyklistické rukavice. Nortwawe Flag 3 Short Gloves majú priedušnú perforovanú dlaň, ktorá je polstrovaná latexovou penou. Chrbát rukavíc je vyrobený z elastického polyesteru, ktorý rýchlo schne a výborne vetrá. Zápästie možno dotiahnuť pásikom na suchý zips.

Etape Tiny

Etape Tiny

Hodnotenie: 4,9
10 €

Detské rukavice na cyklistiku disponujú svojím hravým a veselým motívom. Obsahujú anatomicky prešitú dlaň pre väčšie pohodlie a protišmykovú úpravu. Etape Tiny sa zapínajú pomocou suchého zipsu

Northwave Flag 3 Woman Short Gloves-44%
23,29 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krátke dámske cyklistické rukavice. Nortwawe Flag 3 Woman Short Gloves majú priedušnú perforovanú dlaň, ktorá je polstrovaná latexovou penou. Chrbát rukavíc je vyrobený z elastického polyesteru, ktorý rýchlo schne a výborne vetrá. Zápästie možno dotiahnuť pásikom na suchý zips.

Castelli Competizione Glove
35,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske cyklistické rukavice disponujú technológiou CDS, ktorá poskytuje lepšiu ochranu stredovému nervu. Majú stredne vystužené dlane so silikónom. Castelli Competizione Glove sa nezapínajú pomocou suchého zipsu, ale namiesto toho sú opatrené elastickou manžetou s klinom.

Giro Tessa

Giro Tessa

Hodnotenie: 4
26,95 € 24,10 €

Dámske cyklistické rukavice Giro Tessa sú také pohodlné, že po ich vyskúšaní už iné rukavice nebudete chcieť. Najnovšie aj s reflexnými pútkami pre ľahšie vyzliekanie.

Craft Cyklorukavice Rouleur
35 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rukavice na cyklistiku sú veľmi priedušné a vďaka gélovej výplni zaisťujú čo najmenší prenos otrasov. Suchým zipsom si ľahko prispôsobíte veľkosť okolo zápästia. Craft Cyklorukavice Rouleur majú perforáciu rezanú laserom pre maximálnu ventiláciu.

Cyklistické rukavice krátke

Krátke cyklistické rukavice využijete od jari do jesene. Krátke cyklistické rukavice chránia ruky pred otlakmi a odreninami a zabraňujú kĺzaniu dlaňou po riadidlách.

Krátke vs. dlhé cyklo rukavice

  • Krátke cyklo rukavice, na rozdiel od dlhých cyklistických rukavíc, nemajú kryté celé prsty. Rukavice končia približne v tretine dĺžky prsta. Dlhé cyklo rukavice zakrývajú celé prsty.

Na aký druh jazdenia sa hodia krátke cyklistické rukavice?

  • Na rekreačné a cestné jazdenie v letných mesiacoch sú ideálne krátke cyklo rukavice. Ich výhodou je ľahké nasadzovanie, dobrý odvod potu a lepšie haptické schopnosti - možnosť ovládať v rukaviciach napr. mobil.
  • Na MTB a horskú cyklistiku nie sú krátke rukavice ideálne, tu využijete skôr dlhé, ktoré v prípade pádu chránia celé prsty. Dlhé rukavice využijete tiež v zimných mesiacoch.

Rukavice na bicykel Force

  • Force ponúka kvalitné krátke cyklo rukavice za dostupnú cenu. Sú vybavené mäkkými výstelkami pre tlmenie nárazu.

→ V ponuke máme tiež športové rukavice alebo lyžiarske rukavice pre zimné radovánky.

Nadšenci pre cyklistiku môžu vyberať z radu kvalitného vybavenia. Nájdete u nás bicykle pre všetky štýly jazdy.