FARELA Konferenčný stolík so zásuvkami Orlando, 100 cm-42%
364 € 210 €

Akcia

Konferenčný stolík Orlando okrem stolovej dosky poskytuje úložný a odkladací priestor v dvoch zásuvkách a dvoch otvorených poličkách. Tento trojfarebný moderný nábytok v škandinávskom štýle z kolekcie nemeckého nábytku Orlando si na prvý pohľad zamilujete.

FARELA Odkladací stolík / regál Rohan, 57 cm-45%
40 € 22 €

Akcia

Odkladací stolík Rohan je malý praktický úložný nábytok s dvoma policami za veľmi dobrú cenu.

Malý praktický nábytok z kolekcie Rohan od nemeckej značky Farela bol navrhnutý predovšetkým s ohľadom na cenu a obmedzené priestorové možnosti v malých mestských bytoch.

FARELA Konferenčný stolík Detroit, 100 cm-43%
244 € 139 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Konferenčný stolík Detroit je moderný konferenčný stolík v priemyselnom dizajne od nemeckej značky Farela.

Kombinácia antracitovej farby a dreveného dekóru pripomína dielenský nábytok. Tento priemyselný vzhľad dokresľujú veľké priznané skrutky na konštrukcii.

FARELA Konzolový stolík Aran, 100 cm, dub-36%
275,53 € 175,99 €

Akcia

Konzolový stolík Aran je originálny nábytok v industriálnom štýle. Milovníci dizajnu iste ocenia jasné línie, ostré rohy a vzdušnú podnož. Priestranná stolová doska s 2 zásuvkami a podnožou v antracitovej farbe. Doplňte si interiér aj ďalšími produktmi z kolekcie Aran.

FARELA Konzolový stolík Fido, 90 cm, biela-33%
224,02 € 148 €

Akcia

Konzolový stolík Fido vás na prvý pohľad zaujme bielym farebným prevedením, ktoré stvárňuje eleganciu a čistotu. 2 priestranné zásuvky a veľká otvorená polica ponúka dostatok úložného priestoru, ktorý radi využijete vo vašej spálni, obývačke či v predsieni.

FARELA Konzolový stolík Sida, 110 cm, dub / šedá-33%
328,95 € 220 €

Akcia

Konzolový stolík Sida je dizajnový nábytok v škandinávskom štýle. Kombinácia šedej farby a dekoru duba pôsobí elegantne a originálne vám doplní interiér. Priestrannú stolovú dosku a zásuvky využijete na dekorácie, fotografie, šperkovnicu či stolné zrkadlo.

FARELA Odkladací stolík Aran, 75 cm, dub-32%
219,67 € 148 €

Akcia

Odkladací stolík Aran je originálny nábytok v industriálnom štýle. Milovníci dizajnu iste ocenia jasné línie, ostré rohy a vzdušnú podnož. 3 otvorené police, vrchná stolová doska a podnož v antracitovej farbe. Doplňte si interiér aj ďalšími produktmi z kolekcie Aran.

FARELA Odkladací stolík / regál rohový Rohan, 58 cm-44%
43 € 23,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odkladací stolík Rohan je malý rohový regál s dvoma policami za veľmi dobrú cenu.

Malý praktický nábytok z kolekcie Rohan od nemeckej značky Farela bol navrhnutý predovšetkým s ohľadom na cenu a obmedzené priestorové možnosti v malých mestských bytoch.

FARELA Regál Buffy, 73 cm, šedá-33%
102,01 € 68 €

Akcia

Regál Buffy je praktický nábytok v modernom dizajne, ktorý sa hodí snáď do všetkých interiérov. Možno doplniť o úložné boxy alebo len využiť priestor otvorených políc.

FARELA Regál Sunil II., 107 cm, biela-33%
162,22 € 108 €

Akcia

Regál Sunil je praktický nábytok v modernom dizajne, ktorý sa hodí snáď do všetkých interiérov. Možno doplniť o úložné boxy alebo len využiť priestor otvorených políc.

FARELA Skriňa Isla, 187 cm, biela-35%
193,45 € 124 €

Akcia

Zháňate priestrannú skriňa v jednoduchom, ale napriek tomu modernom dizajne? Skriňa Isla je tou pravou voľbou. Ponúka vám dostatok úložného priestoru v 6 vnútorných policiach.