Urobte niečo pre svoje zdravie a krásu s produktmi z kategórie kokosové mlieko. U nás na MALL.SK si ich môžete ľahko porovnať od najlacnejších či od najlepšie hodnotených ostatnými užívateľmi a uľahčiť si tak výber.

Zobraziť viac
  • Tovar z kategórie kokosové mlieko vám doručíme ešte dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Nákup vám privezieme domov, alebo na jedno z našich viac ako 350 výdajných miest.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

U nás na MALL.SK nájdete ďalších takmer 1 000 000 výrobkov!

-14%
MaS Kokosové mlieko 21% 24x 200ml

MaS Kokosové mlieko 21% 24x 200ml

45,50 €
39 € 0,01 €/ml

M&S kokosové mlieko s 21% tuku. Vhodné pre vegánov aj osoby citlivé na laktózu. Najlepšia cena za 1 ks na domáce použitie! Pri kúpe celého kartónu, ktorý obsahuje 24 ks 200 ml, cena len 1,625 EUR/ks.

MaS Kokosové mlieko 21% 500ml

MaS Kokosové mlieko 21% 500ml

3,20 €
2,90 € 0,01 €/ml

Zo 100% očistených kokosových jadier získavame extrakciou 70% finálny produkt, ktorý má 21% tuku a neobsahuje žiadne chemické konzervanty.

Alpro Kokosový nápoj s mandľami 1 l

Alpro Kokosový nápoj s mandľami 1 l

3,30 €

Alpro kokosový nápoj s mandľami, s ktorým zažijete tropické dobrodružstvo. Krehký kokos v spojení s praženými mandľami je vstupenkou na vás súkromný ostrov. Nápoj má nízku kalorickú hodnotu a obsahuje veľké množstvo vápnika a vitamínov. Bez lepku a palmového oleja.

Partner: Vivantis
Alpro Barista kokosový nápoj 1 l

Alpro Barista kokosový nápoj 1 l

4,40 €

Z kokosového nápoja pripravíte perfektný latté art alebo penu na capuccino! Kokos a káva sú senzačná kombinácia! Do nápoja je pridaných trochu sójových bôbov, aby sa všetko dalo perfektne našľahať a pripraviť kávový nápoj ako od profíka. Nápoj je tiež výborný s horúcou čokoládou.

Partner: Vivantis
Alpro BIO kokosový nápoj 1 l

Alpro BIO kokosový nápoj 1 l

3,50 €

Alpro BIO kokosový nápoj je rastlinná alternatíva, ktorá je dobrá v mnohých ohľadoch. Odmeň sa chuťou tropického slnka, ktorú skrýva kokosový nápoj Alpro. Uži si plnú chuť prázdnin v Karibiku bez pridaných cukrov, len s prirodzenou sladkosťou obsiahnutou v kokose. Tak chutí bezstarostnosť.

Partner: Vivantis
Wolfberry Kokosové mlieko BIO 400 ml

Wolfberry Kokosové mlieko BIO 400 ml

3,40 €

Kokosové mlieko BIO 400ml Wolfberry je prísadou pokrmov prevažne ázijskej kuchyne alebo tiež rôznych miešaných kokteilov, zmrzlín či dezertov. BIO kokosové mlieko je extrakt z kokosovej dužiny bez sladidiel a bez obsahu guarovej gumy.

Partner: Vivantis
Alpro Kokosový nápoj nesladený 1 l

Alpro Kokosový nápoj nesladený 1 l

4 €

Nič by ti nemalo stáť v ceste pokiaľ ide o poriadny kokos! Preto je dobré vedieť, že keď ide o Alpro kokosový nápoj nesladený, tak v ceste vášmu šťastiu žiadne ďalšie cukry navyše nestoja! Môžeš si užívať naplno skvelú osviežujúcu chuť s kvapkou kokosovej vody.

Partner: Vivantis