DELL KB-216, US (580-ADHK)

Značka: DELL Náš kód: 1257002

DELL KB-216, US (580-ADHK)

Káblová klávesnica s numerickou časťou a s multimediálnymi klávesami. Klávesnica má tenký, elegantný dizajn s nízkym profilom a tichými klávesmi. Klávesnica sa pripája k počítaču cez USB port. Klávesnica je v prevedení US. Celý popis

17.6

17,60 € vrátane RP a DPH
Posledný kus za túto cenu!

Popis

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti:

Multimediálna klávesnica Dell KB216

Káblová klávesnica Dell je pohodlné riešenie pre každodennú prácu s počítačom u vás doma alebo v kancelárii. Klávesnica je klasického prevedenia s numerickou časťou a s multimediálnymi tlačidlami. Samozrejmosťou sú tiché klávesy s nízkym profilom, ktoré sú príjemné na dotyk a takmer nehlučné, zaisťujú tak väčšie pohodlie pri práci.

Tiché, citlivé klávesy s nízkym profilom

Elegantný dizajn kláves vyzerá skvele a je veľmi pohodlný. Tenký, elegantný dizajn klávesnice šetrí miesto a skvele sa vyníma na pracovnom stole. Klávesnica sa pripája k počítaču cez USB port. Klávesnica je v prevedení US – neobsahuje české popisky na klávesoch.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre
  • Rozhranie: USB Type-A
  • Typ spínača: Chiclet, Membránový
  • Layout: US
Rozmery/Váha
  • Hmotnosť [g]: 503
  • Šírka [mm]: 442
  • Výška [mm]: 24,4
  • Hĺbka [mm]: 127

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Prevedenie drôtové
Jazyková verzia US
Hracia klávesnica nie
Konektor USB
Podsvietenie nie
Farba čierna

Alternatívne produkty

Logitech Wireless Mouse M171
14,76 €

11,20 €

Tvar myši Logitech M171 podopiera vašu ruku a umožňuje tak aj dlhodobú prácu. Vďaka tvaru vhodnému pre obe ruky a možnosti zmeniť priradenie funkcie pravého a ľavého tlačidla predstavuje myš ideálny nástroj pre pravákov aj ľavákov. Prijímač stačí zapojiť do USB portu a okamžite môžete myš začať používať.