C-Tech KB-102-BL, CZ, čierna (KB-102-BL)

C-Tech KB-102-BL, CZ, čierna (KB-102-BL)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Klávesnica za veľmi prijateľnú cenu vhodná do domácnosti aj kancelárie, tenký dizajn, technológia pre minimálnu záťaž kĺbov so stredným zdvihom kláves, CZ/SK rozloženie kláves, rozhranie PS/2. Celý popis
4,64 €
Vrátane RP a DPH
4,24 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059455056

Popis

Klávesnica C-TECH KB-102

Cenovo dostupná klávesnica C-TECH KB-102 poskytuje vynikajúci pomer ceny a výkonu, takže je skvelou voľbou pre domácnosti a kancelárie. Poskytuje komfort a tichú prevádzku. Oceníte najmä kvalitný dizajn a presnú odozvu klávesov.

Pohodlné používanie

Konštrukcia klávesnice KB-102 je navrhnutá s technológiou minimálneho zaťaženia kĺbov so stredným zdvihom klávesov, čo zaručuje vysoký komfort aj počas dlhého používania.

Kompaktný dizajn

Klávesnica KB-102 bude skvelým doplnkom každého pracovného stola. Má štíhly „slim“ dizajn a kompaktné rozmery pri zachovaní odolnej konštrukcie, čo umožňuje pohodlné používanie a jednoduché prenášanie.

Klasický dizajn

Klávesnica je klasickej konštrukcie s numerickou časťou a prirodzeným rozložením kláves CZ/SK, ktoré vyniká tichosťou, jednoduchosťou a spoľahlivosťou.

Kľúčové vlastnosti

C-TECH KB-102 je klávesnica za veľmi priaznivú cenu v kompaktnom „tenkom“ dizajne pri zachovaní odolnosti a spoľahlivosti, vhodná do domácnosti aj kancelárie. Klávesnica prináša technológiu minimálneho zaťaženia kĺbov so stredným zdvihom kláves. Klávesnica má rozloženie kláves CZ/SK a je určená pre rozhranie PS/2.