Trust Gaming Trust GXT 845 Tural sat, čierna (22457)

Trust Gaming Trust GXT 845 Tural sat, čierna (22457)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Set hernej klávesnice a myši Trust GXT 845 Tural. Herná klávesnica s LED podsvietením, 3 farby, multimediálne klávesy, Anti-Ghosting, prepínač herných režimov, priama deaktivácia tlačidiel Windows, myš s citlivým senzorom 1000 až 3200 dpi, prepínač rozlíšenia, celkom 6 tlačidiel, LED podsvietenie. Celý popis
Partner: CZC.cz
36,64 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057684618

Popis

Herná súprava klávesnice a myši Trust GXT 845 Tural

Vychutnajte si bezkonkurenčný herný zážitok so špičkovou súpravou klávesnice a myši Trust GXT 845 Tural. Je to ideálny spoločník pre dlhodobý úspech každého hráča, či už amatérskeho alebo profesionálneho.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dobre vybavená herná klávesnica

Klávesnica je vybavená podsvietením LED v troch farbách, nastavením jasu, funkciou Anti-Ghosting pre súčasné stlačenie až 8 klávesov, prepínačom herného režimu a priamou deaktiváciou tlačidla Windows. K dispozícii je aj 12 tlačidiel na ovládanie multimédií. Klávesy majú plnú veľkosť, takže písanie a ovládanie hier je pohodlné.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitná herná myš

Myš v súprave Trust GXT 845 Tural využíva citlivý snímač s rozlíšením 1000 až 3200 dpi, ktoré možno jednoducho prepínať pomocou vyhradeného tlačidla. Celkovo máte k dispozícii 6 tlačidiel a myš je v súlade s klávesnicou vybavená podsvietením LED s možnosťou výberu zo 7 farieb.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To najlepšie pre vás

Konečne ste našli kvalitnú súpravu hernej klávesnice a myši, ktorú potrebujete. Klávesnica Trust GXT 845 Tural je vhodná pre profesionálnych hráčov aj začiatočníkov. Pripojenie k počítaču sa uskutočňuje prostredníctvom rozhrania USB.

Kľúčové vlastnosti

Herná klávesnica s farebným podsvietením, 3 možnými farbami, rýchlou odozvou, multimediálnymi klávesmi a podporou Anti-Ghosting až pre 8 súčasných stlačení klávesov. Prepínač herného režimu a priama deaktivácia tlačidla Windows. Myš s citlivým snímačom s rozlíšením 1000 až 3200 dpi a prepínačom rozlíšenia. Celkovo 6 tlačidiel a podsvietenie LED s možnosťou výberu zo 7 farieb. Súprava sa pripája k počítaču prostredníctvom rozhrania USB.

Hľadáte herné príslušenstvo? Čo tak herná podložka pod myš?