NGS technology NGS NGS SPELL KIT, čierna

NGS technology NGS NGS SPELL KIT, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Set klávesnice s myšou, bezdrôtová klávesnica funguje v troch režimoch pripojenia – BT4.0+BT4.0+2.4Ghz Wireless, univerzálna kompatibilita s Bluetooth alebo USB, ergonomické klávesy. Laserová myš s plne nastaviteľným DPI 800/1600/2400, USB, 6 tlačidiel, pogumovanie na bokoch. Celý popis
49,49 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

10.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
10.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 13194299

Popis

Set klávesnice s myšou SPELL KIT

Multimediálna bezdrôtová sada myši a klávesnica, vyniká svojou kompatibilitou. Ideálne ako na dlhé sedenie v kancelárii, tak aj na doma. Klívesnica má ergonomické a pohodlné klávesy pre ešte väčšie pohodlie a myš pogumovania na bokoch pre pohodlný úchop.

  • podpora Bluetooth aj USB
  • ergonomická opierka dlaní
  • plne nastaviteľné DPI: 800/1600/2400
  • myš ponúka 7 tlačidiel

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S českým rozvrhnutím

Tento model je určený na použitie doma aj v kancelárii, vhodný pre každodennú dlhú prácu. Klávesnica má kompletný český a slovenský layout . Minimalistický dizajn odolný proti poliatiu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Myš aj pre hráčov

Myš, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou tejto sady, ponúka stabilné 2.4GHz pripojenie, ktoré funguje na vzdialenosť 10 – 15 metrov . Rozlíšenie optického senzora je regulovateľné v rozmedzí 800, 1600 a 2400 DPI. Je navrhnutá pre pravákov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je možné spárovať až na tri zariadenia

Tento set NGS SPELL KIT je možné totiž spárovať až na tri zariadenia a to vďaka dvojici Bluetooth kanálov as pomocou priloženého 2,4 GHz receiveru. Tlačidlo pre prepnutie je k dispozícii ako na klávesnici, tak na myši.

LED indikátory

Obsahuje tiež LED indikátory pre veľké písmená, funkciu num-lock a Scroll lock a navyše 12 bežne používaných multimediálnych kláves s pre okamžitý prístup k ovládacím prvkom médií.

Kľúčové vlastnosti:

Set klávesnice s myšou , bezdrôtová klávesnica funguje v troch režimoch pripojenia – BT4.0+BT4.0+2.4Ghz Wireless, univerzálna kompatibilita s Bluetooth alebo USB, ergonomické klávesy. Laserová myš s plne nastaviteľným DPI 800/1600/2400, USB, 6 tlačidiel, pogumovanie na bokoch .