MSI Vigor GK30 Combo, CZ/SK (S11-04CS601-CLA)

MSI Vigor GK30 Combo, CZ/SK (S11-04CS601-CLA)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonný herný set klávesnice a myši. Klávesnica: mechanické piestové spínače, RGB podsvietenie s radom efektov v 6tich oblastiach, vodeodolná konštrukcia, rad klávesových skratiek, extrémne stabilná protišmyková herná základňa. Myš: optická myš vhodná pre pravákov aj ľavákov, spínače OMRON. Celý popis
Partner: CZC.cz
66,82 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera posledný 1 kus

31.1.2022 - 1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057613427

Popis

Set hernej klávesnice a myši MSI Vigor GK30 Combo

Výkonný herný set klávesnice a myši, ktorý vám ponúkne tie najmodernejšie a najvychytenejších funkcie, ktoré vám dokážu pomôcť dosiahnuť mnohých herných úspechov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • mechanické piestové spínače u klávesnice
  • Omron spínače u myši
  • dizajnové RGB podsvietenie ako klávesnice, tak myši
  • software pre úpravu Dragon Center

Mechanické piestové spínače

Klávesnica je vybavená kvalitnými mechanickými, piestovými spínačmi s trojdielnou konštrukciou. Ide o spínače s výbornou odozvou a so životnosťou cca 12 miliónov stlačení, takže môžete úplne bez obáv drviť nepriateľov v herných bitkách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

OMRON spínače

Myš potom disponuje veľmi odolnými spínačmi OMRON, ktoré prežijú aj to najbrutálnejšie klikanie. Môžete sa taktiež spoľahnúť na dokonalú odozvu pri klikaní. Životnosť týchto spínačov je až 10 miliónov kliknutí.

Designové podsvietenie klávesnice aj myši

Ako myš, tak klávesnica sú vylepšené o dizajnové podsvietenie.

U myši sa jedná o dizajnové RGB podsvietenie loga a spodnej časti myši a vybrať si u neho môžete z takmer nekonečného spektra farieb a hneď z 8mil. dynamických svetelných efektov.

Klávesnica má potom podsvietené všetky klávesy taktiež s výberom z miliónov farieb, z niekoľkých režimov, a navyše v 600 svetelných oblastiach.

U oboch zariadeniach možno podsvietenie upravovať prostredníctvom softvéru Dragon Center.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klávesnica a jej vychytávky

  • rad klávesových skratiek bez nutnosti inštalácie softvéru (zmena smeru, farieb, úprava hlasitosti a pod.)
  • vodeodolná
  • ľahká údržba vďaka vyšším spínačom
  • protišmyková herná základňa

Optický senzor myši

Myš je vybavená optickým senzorom PMW-3325 s 5 000 DPI s možnosťou jeho prispôsobenia v 5 krokoch (400/800/1600/3200/5000). Každé rozlíšenie DPI má navyše aj svoju vlastnú farbu, takže hneď viete, aké máte práve navolené.

Kľúčové vlastnosti

Klávesnica: mechanické piestové spínače s životnosťou cca 12 miliónov kliknutí. RGB podsvietenie s radom efektov v 6tich oblastiach. Vodeodolná konštrukcia. Softvér pre úpravu a nastavenie Dragon Centre. Klávesnica obsahuje rad klávesových skratiek, ktoré možno používať bez nutnosti inštalácie softvéru. Samozrejmosťou je extrémne stabilná protišmyková herná základňa.

Myš: optická myš vhodná pre pravákov aj ľavákov. Spínače OMRON. Optický senzor Pixart PMW-3325 s 5000 DPI nastaviteľným v 5 krokoch (400/800/1600/3200/5000). Každé DPI má svoju vlastnú farbu. RGB podsvietenie loga a spodnej časti myši. Na výber máte z viac ako milióna farieb a z 8mil. druhov farebných efektov. Nastavenie podsvietenia myši je možné previesť ako cez softvér, tak bez softvéru priamo na myši. Softvér pre úpravu a nastavenie Dragon Center. Počet tlačidiel 6. Doba odozvy 1 000 Hz. Dĺžka kábla s pozláteným konektorom 1.8 m. Rozhranie USB 2.0. Rozmery 118 × 62 × 37 mm. Hmotnosť bez kábla 89 g.