Grivel K10G Clepsidra L Twin Gate
20 € 18,42 €

Karabina s dvojitým zavíráním je vhodná pro spojení s jistícími prostředky. Twin Lock systém má západky otočené proti sobě a tím nabízí zvýšenou bezpečnost při lezení. Grivel K10G Clepsidra L Twin Gate předchází vyklouznutí lana, vycvaknutí z jištění nebo ztrátě materiálu.

Ocun Eagle HMS twist

Ocun Eagle HMS twist

Hodnotenie: 5
15 € 12,90 €

Ocun Eagle HMS twist je karabína s K-lock zámkom a Twist-lock poistkou zaisťujúca ľahkú manipuláciu a bezpečné zamknutie. Karabína má elaxovaný povrch a príjemný ergonomický tvar.

Ocun Eagle HMS screw

Ocun Eagle HMS screw

Hodnotenie: 5
13 € 10,90 €

Karabína so skrutkovacím zámkom Eagle HMS screw. Karabína má elaxovaný povrch a vďaka precíznemu spracovaniu sa s ňou veľmi ľahko manipuluje.

Ocun Osprey Screw

Ocun Osprey Screw

Hodnotenie: 5
12 € 9,90 €

Ocun Osprey Screw je oválna skrutkovacia karabína s elaxovaným povrchom. K-lock zámok v kombinácii so skrutkovacou pojstkou zaisťuje bezpečné zamknutie.

Ocun Falcon Screw

Ocun Falcon Screw

Hodnotenie: 3
18,80 €

Karabína Falcon Screw od značky Ocun s elaxovaným povrchom a skrutkovacím zámkom Vás zabezpečí za každej situácie. Karabína ponúka výborný pomer medzi pevnosťou a hmotnosťou.

Singing Rock Hector screw
12,59 € 12,30 €

Väčšia duralová HMS karabína Singing Rock Hector screw so skrutkovacou poistkou zámku je určená pre istenie vedierkom, polovičným lodným uzlom a pre prácu vo výškach.

Singing Rock Hector screw BC
13,70 € 12,50 €

Väčšia duralová HMS karabína Hector screw BC so skrutkovacou poistkou zámku a priečkou zabraňujúcou pretáčaniu karabíny. Používa sa ako koncový fixný prvok kotviacich systémov a lanyardov.

Singing Rock Hector Triple
14,81 € 14,60 €

Väčšia duralová HMS karabína Hector tripletriple lock poistkou zámku určená najmä pre prácu vo výškach. Vďaka vysokej pevnosti a veľké svetlosti je najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína.

Singing Rock Hector Triple BC
15,93 € 14,90 €

Väčšia duralová HMS karabína Hector triple BCtriple lock poistkou zámku a priečkou zabraňujúcou pretáčaniu karabíny. Používa sa ako koncový fixný prvok kotviacich systémov a lanyardov.