Monge NATURAL kapsička tuniak v želé s lososom pre mačky 24 x 80g

Hodnotenie: 4 4 hodnotení Značka: Monge
Monge NATURAL kapsička tuniak v želé s lososom pre mačky 24 x 80g

Monge NATURAL kapsička tuniak v želé s lososom pre mačky 24 x 80g

Úplne prírodná, ľahko stráviteľná čerstvá zmes mäsa tuniaka a lososa znamenité kvality s želé pre výživu dospelých zdravých mačiek. Ponúkame kapsičky vo viacerých variantoch. Výhodnom balení 24 × 80g Celý popis

26.7
4 4

26,70 € vrátane DPH

Náš kód: 873057

1 užívateľská recenzia

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Super pro naši kočku...

Popis

Popis produktu

Kapsičky Monge Natural starajú o srsť a kožu Vašej mačky, pričom dbajú na udržanie jej správnej telesnej váhy. Mäso obsiahnuté v každej kapsičke je šťavnatá a chutná desiata, na ktoré si Vaša mačka s radosťou zmlsne. Aj z tohto dôvodu sa odporúča ako mačkám vyberavým, tak zotavujúcim sa z nechutenstvo. Hneď po otvorení kapsičky oceníte vôňu čerstvo spracovaného mäsa a vzhľad jedla samotného. Ide o ideálny doplnok stravy od talianskeho výrobcu garantujúceho vynikajúcu kvalitu.

Zmes obsahuje nenasýtené mastné kyseliny ako Omega-3, preslávená svojím pozitívnym vplyvom na beh cievnej sústavy. Naopak, v minimálnej miere sú prítomné kyseliny nasýtené, čo len prospieva líniám mačky. Všetko je obohatené o vitamín E, dôležitý antioxidant chrániaci bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi.

Produkt si zachová svoju čerstvosť až do otvorenia vďaka kvalitnej alumíniovej pečate. Prakticku kapsičku pritom ľahko otvoríte kdekoľvek a kedykoľvek bez použitia akéhokoľvek nástroja.

Zloženie:

  • Tuniak 45,0%, losos 5,0%, vitamín E, fruktooligosacharidy (FOS), želé, minerály a iné.

Odporúčame dokúpiť:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Vek zvieraťa Od 1 roku
Príchuť s tuniakom

Alternatívne produkty