Kela Karafa na víno FRANCESCA, 1,7 l
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Karafa na víno FRANCESCA s objemom 1,7 litra značky Kela je vhodná na slávnostné servírovaní vína. Karafa je cibuľovitého tvaru s úzkym krkom a rukoväťou pre lepšiu manipuláciu. Vyrobená zo skla.

Kela Džbán ANTONIA 1,7 l
18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Skleněný džbán ANTONIA o objemu 1,7 litrů značky Kela je vhodný na servírování různých druhů míchaných nápojů, pramenité vody či ovocných šťáv. Džbán je baňkovitého tvaru a má na svém boku praktické ucho pro snadnou manipulaci.

Kela Džbán BIANCA 2,5 l
21,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Skleněný džbán BIANCA o objemu 2,5 litrů značky Kela je vhodný na servírování různých druhů míchaných nápojů, pramenité vody či ovocných šťáv. Džbán je baňkovitého tvaru a má na svém boku praktické ucho pro snadnou manipulaci.

Kela Džbán ROBERTA 1 l
12,20 €

Skleněný džbán ROBERTA o objemu 1 litr značky Kela je vhodný na servírování různých druhů míchaných nápojů, pramenité vody či ovocných šťáv. Džbán je baňkovitého tvaru a má na svém boku praktické ucho pro snadnou manipulaci.

Kela Džbán SOFIA, 1,8 l
18,70 €

Sklenený džbán SOFIA s objemom 1,8 litra značky Kela je vhodný na servírovanie rôznych druhov miešaných nápojov, pramenitej vody či ovocných štiav. Džbán má na svojom boku praktické ucho pre ľahkú manipuláciu.

Kela Karafa na víno LORENA, 1,7 l
22,90 €

Karafa na víno LORENA s objemom 1,7 litra značky Kela je vhodná na slávnostné servírovanie vína. Karafa má tvar banky s úzkym krkom, ktorý je ľahko uchopiteľný pre lepšiu manipuláciu. Vyrobená zo skla.

Kela KL-11397 Sklenená kanvica PITCHER džús 1
26,99 € 22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená kanvica Pitcher džús 1l značky KELA je vyrobená zo skla a nerezu a je vhodná na podávanie džúsov, limonád alebo ľadových čajov. Vďaka svojej jednoduchosti sa stane zaiste ozdobou každého stola.