10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

RCR Poháre longdrink HB Marilyn 350 ml 6 ks

RCR Poháre longdrink HB Marilyn 350 ml 6 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Marilyn Monroe spievala o tom, že „Diamanty sú najlepším priateľom ženy“ a týmto tvrdením sa nechala inšpirovať aj talianska kolekcia nápojového skla RCR Marilyn. Čírosť, jas a lesk oslnia nejedného konzumenta. Rada obsahuje základné veľkosti pre všetky typy nápojov.
30,90 €
5,15 €/ks
30,90 €
5,15 €/ks
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

23.7.2024 na výdajnom mieste
23.7.2024 - 25.7.2024 na vašej adrese

Popis

Laboratóriá RCR Cristalleria Italiana vyvinuli novú generáciu bezolovnatého krištáľu, ktoré dostal názov LUXION®. \„Ultračistý\“ LUXION® má index lomu 1,5425, čo je najviac v porovnaní s ostatnými krištáľovými materiálmi na trhu. Vďaka starostlivej príprave a dokonalému vyváženiu ingrediencií má LUXION® nulové farebné rezíduum a takmer dokonalú priehľadnosť. Poháre vyrobené z tohto materiálu nie sú dodatočne striekané žiadnou organickou látkou (táto technológia je používaná ostatnými výrobcami pre zvýšenie odolnosti pohárov; negatívne však ovplyvňuje farebnú neutrálnosť a transparentnosť pohárov; stopy týchto látok sa tiež rozpúšťajú v nápoji a môžu ovplyvniť jeho chuť a vôňu). Výrobok má tak rovnaké vlastnosti, ako by bol vyrobený z číreho kusu prírodného krištáľu.

Ďalšia z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do umývačky riadu : ponúka veľkú odolnosť voči čistiacim prostriedkom, čo bolo otestované po tisícom umytí, po ktorom sa na riade z tohto materiálu neobjavil ani náznak zastretia skla. Luxion je ľahký a napriek tomu pevný, a to vďaka jeho výrobe: je totiž odvodený z titania, kremíka a alumínia, ktoré prejdú špeciálnym teplotným procesom.

 

Poháre longdrink HB 350 ml 6 ks

Výška: 150 mm

Priemer: 70 mm

Objem: 350 ml

Balenie: 6 ks