10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Nachtmann Pohár na whisky DOF 360 ml Palais

Nachtmann Pohár na whisky DOF 360 ml Palais

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prekvapí Vás svojou robustnosťou a váhou. Vďaka tomuto sklu svetovo uznávanej značky Nachtmann vytvoríte elegantný obraz svojho podniku alebo Vášho domáceho baru.
Momentálne nedostupné.
3,90 €
3,90 €/ks
3,90 €
3,90 €/ks
Vrátenie zadarmo cez Packetu

Popis

Toto sklo sa perfektne hodí pre podávanie špeciálnych koktejlov bez ohľadu na to, či ide o alko alebo nealko. Dekoratívny brus zvýrazňuje brilantnosť kryštalického skla. Tento tvar vyžaruje luxus z každého nápoja, ktorý v ňom servírujete.

Sklo je odolné voči výlomkom, čo znamená zvýšenú trvácnosť luxusu a ľahko sa leští, takže je vhodné aj pre reštaurácie s vysokým prevádzkovým zaťažením, či pre salóniky a eventy s obsluhou. Výroba ide v ruka v ruke s certifikáciou v súlade s životným prostredím, a preto sa pri stolovaní tohto skla budete cítiť zadosťučinene. 

Kolekcia Palais Nachtmann zaručuje, že toto krištáľové sklo dodá Vašim stolovým prezentáciam nádych luxusu a iskru prestíže. V najlepšej nemeckej tradícii kombinuje Nachtmann svoju bohatú históriu špecializovaného remeselného spracovania s prísnou kontrolou kvality, novou technológiou a vášňou pre dokonalosť, aby vám dodal iba ten najlepší produkt na dnešnom trhu. Od svojho založenia v roku 1834 si Nachtmann neustále buduje reputáciu šterlingov ako špecialista na krištáľové sklo a toto dvojité „staromódne“ sklo Palais je skutočným dôkazom tejto tradície.

Objem: 360 ml

Výška: 100 mm

Priemer: 82

Cena uvedená za 1 ks

Balenie: orig.balenie 12 ks - možnosť objednať aj 1 ks bez originálneho zabalenia (aj offset neoriginálne balenie á 4 ks)