Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie Injekčné striekačky. Zaobstarajte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľate sa? Tovar z kategórie Injekčné striekačky doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Platiť môžete online, na dobierku alebo s MALL Pay (platba až za 30 dní).
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Prezrite si najnovší tovar zo sekcie Injekčné striekačky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Upresniť parametre
Submed Čistiace a dezinfekčné obrúsky s obsahom 2% chlórhexidítínu 100ks. Submed Čistiace a dezinfekčné obrúsky s obsahom izopropyl alkoholu 70% 100ks.
Submed Čistiace a dezinfekčné obrúsky s obsahom 2% chlórhexidítínu 100ks.

Dezinfekčné obrúsky ktoré obsahujú 2% chlórhexidítínu. Použitie: EASY obrúsky sa používajú na čistenie a dezinfekciu pokožky pred injekciou, na dezinfekciu rúk, alebo na dezinfekciu drobných poranení a rán. EASY obrúsky sú jednotlivo balené utierky z netkanej textílie nasýtené 2% chlórhexidítínu.

môžete mať 26.09 - 27.09

Submed Čistiace a dezinfekčné obrúsky s obsahom izopropyl alkoholu 70% 100ks. Submed Čistiace a dezinfekčné obrúsky s obsahom izopropyl alkoholu 70% 100ks.
Submed Čistiace a dezinfekčné obrúsky s obsahom izopropyl alkoholu 70% 100ks.

Dezinfekčné obrúsky ktoré obsahujú 70% izopropyl alkoholu. Použitie: EASY obrúsky sa používajú na čistenie a dezinfekciu pokožky pred injekciou, na dezinfekciu rúk, alebo na dezinfekciu drobných poranení a rán. EASY obrúsky sú jednotlivo balené utierky z netkanej textílie nasýtené 70%izopropylom.

Momentálne nedostupné