10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 8851850

Lego Star Wars: The Skywalker Saga (SWITCH)

Lego Star Wars: The Skywalker Saga (SWITCH)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Doposiaľ najväčšia hra za celú históriu série Lego Star Wars ponúkne hneď 9 filmov v ságe rodiny Skywalkerovcov. Celý popis
Už sa nepredáva
29,29 €
Tovar od: Xzone
29,29 €

Popis

Doposiaľ najväčšia hra za celú históriu série Lego Star Wars ponúkne hneď 9 filmov v ságe rodiny Skywalkerovcov. Celkovo hra ponúkne najviac hrateľných postáv, ovládateľných vozidiel a samozrejmosťou je potom poriadna nálož humoru typická pre Lego hry. Odštartovať svoju výpravu naprieč ságou môžete akýmkoľvek filmom, teda môžete začať pokojne od konca. Všetky staršie epizódy budú potom kompletne prerobené a dočkáte sa tak mnohých noviniek.

ĽUBOVOĽNÁ POSTUPNOSŤ SÁGY
Hráči budú mať okamžitú možnosť vstúpiť do ktoréhokoľvek z 9 filmov Star Wars a je len na nich, kam pôjdu a aký zvolia postup hrou. LEGO Star WarsTM: The Skywalker Saga ponúkne zábavu pre všetky deti bez rozdielu veku a nudiť sa u nej nebudú ani dospelí.

LEGO HUMOR
Užite si všetky nezabudnuteľné momenty z filmovej ságy okorenené zábavným LEGO humorom. Hra ponúkne stovky hrateľných postáv naprieč galaxiou z každej éry. Hráči môžu hrať napríklad ako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 a mnoho ďalších hrdinov, alebo môžu prestúpiť na stranu temna a zahrať si ako Darth Vader, Emperor Palpatine, Kylo Ren, a oveľa viac.

LEGENDÁRNE LOKÁCIE
Hráči môžu navštíviť legendárne lokality známe z filmov Star Wars, ako je púšť Geonosis, močiare Dagobah, alebo snežné pláne základne Starkiller Base. Budú mať možnosť cestovať vesmírom a neskôr sa vrátiť na akúkoľvek planétu.