Lumenflon Genius veko 24 cm

Značka: Náš kód: 1268069

Doprava zadarmo

Lumenflon Genius veko 24 cm

Praktická pokrievka Lumenflon Genius s priemerom 24 cm je výborným pomocníkom pri varení. Už nie je potrebné odnímať pokrievky a pokvapkať celý sporák, stačí len odklopiť veko a jednoducho pridať suroviny či zamiešať. Celý popis

30.9

30,90 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1268069

Popis

Popis produktu

Lumenflon Genius veko 20 cm

Lumenflon Genius je inovatívna pokrievka, vďaka ktorej bude varenie na platni jednoduchšie a bez zbytočného neporiadku. Pokrievku stačí odklopiť a môžete miešať, dochucovať alebo vkladať suroviny bez nutnosti veko úplne zložiť. Varechu nie je problém odložiť na hmatník, čím opäť zabraňujete nechcenému nakvapkaniu. A samozrejme veko možno nechať aj pootvorené.

Vlastnosti

  • Priemer 24 cm
  • Odklopiteľná pokrievka
  • Hmatník na odkladanie varešky

Technické parametre

Materiál sklo
Zaradenie – jedáleň Riad

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh príslušenstva pokrievka

Alternatívne produkty

Šunkovar nerezový na 1,5kg mäsa
30 €
29,30 €

Nerezový šunkovar pre prípravu až 1,5 kg šunky v pohodlí domova. Základom šunkovaru je valcová nádoba, do ktorej sa mäso natlačí v mikroténovom sáčku pomocou prítlačného taniera. Nádoba sa uzavrie a pomocou pružiny dokonale stlačí.


Tefal IIngenio sada sklenených pokrievok L9931012
30,80 €
VÍKENDOMÁNIA:Zľava 20 % na všetky produkty značky Tefal po zadaní kódu TESK20 (platí od 25. 4. do 28. 4. alebo vypredania zásob)!

Sada troch sklenených pokrievok značky Tefal určená na riad Ingenio o rozmeroch 16, 18 a 20 cm. Tieto sklenené pokrievky zaistia bezbečné a užšie lícovanie vďaka silikónovému okraju, ktorým disponuje.


Lumenflon Genius veko 28 cm
33,58 €
30,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická pokrievka Lumenflon Genius s priemerom 28 cm je výborným pomocníkom pri varení. Už nie je potrebné odnímať pokrievky a pokvapkať celý sporák, stačí len odklopiť veko a jednoducho pridať suroviny či zamiešať.


Tescoma Adaptér na indukciu PRESTO ¤ 21 cm
30,80 €

Adaptér na indukciu PRESTO ¤ 21 cm značky TESCOMA Umožňuje použitie bežného nemagnetického kuchynského riadu na indukčných varných doskách, vhodné pre hliníkové, nerezové, železné, liatinové, smaltované, sklenené aj keramické riady.