Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Horolezecké prilby

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Horolezecké prilby. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Horolezecké prilby doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Horolezecké prilby najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Horolezecké prilby alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Petzl Sirocco Petzl Sirocco
Petzl Sirocco

Prilba Petzl Sirocco je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky horolezcov a alpinistov na zníženú hmotnosť a dostatočnú ochranu. Tvar škrupiny s predĺženou zadnou časťou poskytuje lepšiu ochranu. Optimalizovaná veľkosť na hlave spolu s vynikajúcou ventiláciou zaisťujú maximálne pohodlie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CAMP Titan Petzl Sirocco
CAMP Titan

Camp Titan je ľahká a odolná prilba s ABS škrupinou pre vyznávačov lezenia, horolezectva aj via ferraty. Oceníte predovšetkým vetrací systém a prispôsobenie veľkosti pomocou otočného kolieska.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Petzl Boreo Petzl Sirocco
Petzl Boreo

Odolná univerzálna prilba Petzl Boreo je vhodná pre horolezectvo, alpinizmus, speleológiu, via ferraty, canyoning a ďalšie vertikálne aktivity. Vďaka hybridnej konštrukcii je prilba kompaktná a zároveň kryje celú hlavu. Má zosilnenú ochranu voči bočnému, čelnému aj zadnému nárazu. Optimalizovaná hmota na hlave a široké vetracie otvory z nej robia pohodlnú prilbu pre všetky aktivity.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Capitan Helmet octane-black Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Capitan Helmet octane-black
Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Capitan Helmet octane-black

Ľahká a moderná horolezecká prilba. Helma je vyrobená z EPP peny, ktorá vyniká vysokou odolnosťou a pritom je veľmi ľahká, a preto v poslednej dobe pomaly nahrádza penu polystyrénovú. Hornú časť prilby kryje ABS škrupina. Prilba je určená na všetky lezecké aktivity, vrátane via ferrat.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Lezec-shop
Petzl Horolezecká prilba Borea Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Capitan Helmet octane-black
Petzl Horolezecká prilba Borea

Kvalitnú ochranu hlavy zaistí dámska horolezecká prilba Borea od spoločnosti Petzl, ktorá je vhodná pre alpinizmus, speleológiu, via ferraty, canyoning, horolezectvo a ďalšie vertikálne aktivity. Disponuje 4 klipmi na upevnenie čelovky, vetracími otvormi, mäkkým hlavovým remienkom a plne kryje hlavu, pretože má predĺženú zadnú časť. Prilba umožňuje, aby nositeľka mala zopnuté vlasy do copu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Petzl Horolezecká přilba Meteor Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Capitan Helmet octane-black
Petzl Horolezecká přilba Meteor

Spolehlivou ochranu hlavy při horolezectví, alpinismu i skitouringu zajistí horolezecká přilba Meteor od společnosti Petzl, která má výstelku z extrudovaného polystyrenu a skořepinu z lehounkého polykarbonátu. K přilbě je možné připnout čelovku a nechybí ani body pro lyžařské brýle nebo štít.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Half Dome Denim Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Half Dome oranžová
Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Half Dome Denim

Half Dome je najpredávanejšia a najviac odolná lezecká prilba od firmy Black Diamond. Prilba je veľmi pohodlná a ľahká. Efektívny odvetrávací systém zaisťuje dobrú ventiláciu vzduchu.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Lezec-shop
Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Half Dome oranžová Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Half Dome oranžová
Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Half Dome oranžová

Half Dome je najpredávanejšia a najviac odolná lezecká prilba od firmy Black Diamond. Prilba je veľmi pohodlná a ľahká. Efektívny odvetrávací systém zaisťuje dobrú ventiláciu vzduchu.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Lezec-shop
CAMP Lezecká helma Camp Rock Star modrá 2022 Black Diamond Lezecká helma Black Diamond Half Dome oranžová
CAMP Lezecká helma Camp Rock Star modrá 2022

Klasická osvedčená prilba na použitie ako pri horolezectve, tak napríklad na ferratách. Vnútorná výstelka je krytá samom upraveným proti navlhnutiu a je chránený proti baktériám. – kompatibilné so svietidlom- certifikované EN 12492Obvod hlavy 53–62cmHmotnosť 390g

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Lezec-shop
CAMP Lezecká helma CAMP Voyager, grey/green Climbing technology Lezecká helma Climbing Technology ECLIPSE pink/light blue
CAMP Lezecká helma CAMP Voyager, grey/green

Helma Voyager od firmy Camp je špeciálne navrhnutá tak, aby spĺňala normy a potreby nielen pre horolezcov, ale aj pre skialpinistov. Toho je docielené predovšetkým zvýšenou bezpečnosťou proti bočným nárazom.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Lezec-shop
CAMP prilba Storm Climbing technology Lezecká helma Climbing Technology ECLIPSE pink/light blue
CAMP prilba Storm

Prilba na technické lezenie a alpinizmus. Camp Storm je vyrobená technológiou In-Mold s použitím penového polystyrénu. Škrupinový obal prilby je z odolného polykarbonátu. Kompatibilná s čelovkou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Climbing technology Lezecká helma Climbing Technology ECLIPSE pink/light blue Climbing technology Lezecká helma Climbing Technology ECLIPSE pink/light blue
Climbing technology Lezecká helma Climbing Technology ECLIPSE pink/light blue

ECLIPSE je univerzálna horolezecká helma vyrobená špeciálne pre ženy a deti. Ideálny na lezenie, Via ferraty atď., veľmi odolný kus vášho výstroja, ktorý zaisťuje maximálnu úroveň ochrany s bezkonkurenčným pomerom hodnoty kvality a ceny. Vonkajší plášť je vyrobený z veľmi pevného ABS materiálu.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Lezec-shop