Horolezecké prilby

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar horolezecké prilby. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Horolezecké prilby doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Horolezecké prilby či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Petzl Sirocco Black/Orange S/M (48-58 cm)
2x

Petzl Sirocco

99,98 €
87,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba Petzl Sirocco je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky horolezcov a alpinistov na zníženú hmotnosť a dostatočnú ochranu. Tvar škrupiny s predĺženou zadnou časťou poskytuje lepšiu ochranu. Optimalizovaná veľkosť na hlave spolu s vynikajúcou ventiláciou zaisťujú maximálne pohodlie.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Singing Rock Penta red
1x

Singing Rock Penta red

65 €
53,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Ľahká, komfortná a plne odvetraná helma Singing Rock Penta je ideálna pre športové lezenie, tradičné lezenie, pohyb a lezenie v horách aj na via ferratách.

Tovar od predajcu MALL
-28%
Petzl Boreo White S/M (48 - 58 cm)
8x

Petzl Boreo

62,34 €
44,40 €

Odolná univerzálna prilba Petzl Boreo je vhodná pre horolezectvo, alpinizmus, speleológiu, via ferraty, canyoning a ďalšie vertikálne aktivity. Vďaka hybridnej konštrukcii je prilba kompaktná a zároveň kryje celú hlavu. Má zosilnenú ochranu voči bočnému, čelnému aj zadnému nárazu. Optimalizovaná hmota na hlave a široké vetracie otvory z nej robia pohodlnú prilbu pre všetky aktivity.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Grivel Stealth yellow
4x

Grivel Stealth yellow

93,96 €
78,40 €

Odolná a ľahká športové helma v univerzálnej veľkosti disponuje tvrdou škrupinou, ktorá chráni pred prerazením a strikovanou penou, ktorá tlmí náraz. Má dostatočné množstvo vetracích otvorov a tak veľmi dobre ventiluje. Grivel Stealth yellow má možnosť pripnutia čelovky.

Viac informácií
Tovar od predajcu MALL