Gillette Venus Breeze strojček +2 hlavice

Gillette Venus Breeze strojček +2 hlavice

Akcia
Cashback 5€ pri nákupe výrobkov P&G nad 20€ (platí od 1.10. do 30.11.2022) Více info zde.
Dámska sada holiaceho strojčeka Venus Breeze a 2 náhradných hlavíc. Holiaci strojček 2 v 1 s pásky gélu na holenie. Objavte v sebe bohyňu! Nepotrebujete žiadny gél na holenie ani mydlo. Integrované pásky gélu na holenie s rastlinnými olejmi a sviežou tropickou vôňou.
Celý popis
10,20 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL
Platí do 31.12.2022 alebo do vypredania

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
6.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 469421

Popis

Pásky gélu na holenie sa pružne prispôsobí každej krivke a zaistí úžasne hladké oholenie. Skrátka len navlhčite holiaci strojček, aby sa vytvorila ľahká pena a holiaci strojček hladko kĺzal po pokožke.

Holenie je s ním tak jednoduché! Pásky gélu na holenie pre úžasne hladké oholenie pozdĺž každej krivky. Z úložného boxu vyberte náhradné holiace hlavicu ShowerSafe ®. Odstráňte fóliu na zadnej strane a nasaďte holiaci hlavicu na rukoväť. Holiaci strojček stačí len navlhčiť a môžete sa začať holiť. Nepotrebujete žiadny bel na holenie ani mydlo. Pre najlepšie výsledky umiestnite holiaci strojček do držiaka, aby mohol do ďalšieho holenie uschnúť. Jednoduchá výmena holiacej hlavice. Holiaci hlavicu vymeňte, akonáhle sa spotrebuje pásky gélu na holenie alebo akonáhle sa vám budú brity zdať tupé.