Wotchi SmartWatch SET W08P + silikonový řemínek

Wotchi SmartWatch SET W08P + silikonový řemínek

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Smartwach značky Wotchi sa stanú vaším nepostrádateľným doplnkom pri každodenných činnostiach aj pri športových aktivitách. V kovovom puzdre je zasadený kvalitný 1,3" dotykový displej, ktorý sa automaticky rozsvieti pri naklonení zápästia. Pre pohyb v menu stačí potiahnuť prstom hore alebo dole. Celý popis
97,10 €
Vrátane DPH
43,40 €
-55%
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

13.12.2021 - 14.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100022484595

Popis

Smartwach značky Wotchi sa stanú vaším nepostrádateľným doplnkom pri každodenných činnostiach aj pri športových aktivitách.
V kovovom puzdre je zasadený kvalitný 1,3" dotykový displej, ktorý sa automaticky rozsvieti pri naklonení zápästia. Pre pohyb v menu stačí potiahnuť prstom hore alebo dole. Pre zobrazenie údajov o spánku, počte krokov či tréningu, stačí potiahnuť prstom doprava alebo doľava na hlavnej obrazovke. Môžete si upraviť aj jas displeja, vďaka čomu budú hodinky dobre čitateľné i na slnku.

Hodinky sú dodávané v súprave s oceľovým milánskym remienkom, ktorý sa perfektne prispôsobí tvarom vášho zápästia, a veľmi príjemným silikónovým remienkom. Vďaka systému easy-click môžete remienok jednoducho a rýchlo odopnúť, môžete tak remienky ľubovoľne kombinovať podľa nálady či outfitu. Bežná výdrž batérie činí 3 – 7 dní.

Hodinky budú vaším parťákom, či už sa rozhodnete behať, jazdiť na bicykli, hrať badminton, basketbal, futbal, plávať, skákať cez švihadlo alebo si len tak vyjsť na prechádzku. Počas jednotlivých športových režimov je meraná napríklad prejdená vzdialenosť, počet krokov, spálené kalórie či srdcový tep. Okrem srdcového tepu vám hodinky dokážu odmerať krvný tlak či okysličenie krvi. Monitorovanie spánku, odhad spálených kalórií či počítanie krokov sú už samozrejmosťou.

Hneď ako prepojíte hodinky s mobilným telefónom, pomocou bluetooth, na displeji sa vám vždy zobrazia najnovšie správy a upozornenia zo sociálnych sietí. Hodinky uložia vždy 3 najnovšie správy. Môžete tiež sledovať predpoveď počasia. Možnosť ovládať fotoaparát a hudobný prehrávač telefónu spríjemní každodenné činnosti. Nechýbajú ani stopky, tichý režim, 3 budíky a upozornenia na dlhé sedenie (po hodine vám hodinky odporučia ísť sa prejsť).
 

Prehľad funkcií

Meranie srdcového tepu

Meranie krvného tlaku

Meranie kyslíka v krvi

Monitorovanie spánku

8 športových módov

Meranie spálených kalórií

Ovládanie fotoaparátu mobilného telefónu

Ovládanie hudobného prehrávača mobilného telefónu

Krokomer

Notifikácie z mobilného telefónu

Upozornenie na dlhé sedenie

Alarm (možno nastaviť až 3 budíky)

Stopky

Tichý režim


Kompatibilita
Bluetooth 4.0
Android 4.4 a novší
iOS 9.0 a novší

Hodinky nie sú v slovenčine.
Hodinky sa párujú s aplikáciou Da Fit. Aplikácia je aj v češtine.