Helmer Smart dotykové hodinky s GPS lokátorom a fotoaparátom - LK 707 modré

Helmer Smart dotykové hodinky s GPS lokátorom a fotoaparátom - LK 707 modré

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Potrebujete mať neustály prehľad o tom, kde sa vaša ratolesť nachádza? Potrebujete mať istotu, že jej nehrozí žiadne nebezpečenstvo? Potom svojmu dieťaťu kúpte chytré hodinky Helmer, ktoré sú vybavené GPS lokátorom, svietidlom, odposluchom aj fotoaparátom. Celý popis
Partner: Vivantis
57 Kč
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100004247137

Popis

Potrebujete mať neustály prehľad o tom, kde sa vaša ratolesť nachádza? Potrebujete mať istotu, že jej nehrozí žiadne nebezpečenstvo? Potom svojmu dieťaťu kúpte chytré hodinky Helmer, ktoré sú vybavené GPS lokátorom, svietidlom, odposluchom aj fotoaparátom. Hodinky disponujú farebným dotykovým displejom, vďaka ktorému je ovládanie neuveriteľne pohodlné a jednoduché.

Fungovanie hodiniek:
Prístroj využíva signálu GSM / GPRS sietí a GPS satelitov. Zariadenie umožňuje sledovanie a lokalizáciu detí s určením presnej polohy pomocou GPS a následnom zaslanie informácií a presných súradníc do mobilnej aplikácie (pozičný presnosť je 5 metrov).

SIM karta (nie je súčasťou balenia):
Pre zaistenie bezproblémovej funkčnosti hodiniek sa odporúča využiť SIM kartu (vo veľkosti micro SIM), ktorá vie odosielať SMS + dátový program. Maximálna spotreba dát je u hodiniek spočítaná na 25 MB / mesiac. Inštalácia SIM karty je veľmi jednoduchá. Stačí zasunúť micro SIM kartu do slotu pod vodeodolnou gumovou krytkou. P red vložením SIM karty do telefónu odblokujte na karte PIN (vo vašom mobilnom telefóne), popr. o toto požiadajte na pobočke operátora. Karta chránená PINom nebude v hodinkách fungovať !!!

Nabíjanie hodiniek:
Nabíjanie hodiniek prebieha za pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. V hodinkách sa nachádza dobíjacie batérie 3,7 V 400 mAh Li-Ion, ktorá vydrží nabitá až 100 hodín v pohotovostnom režime; 48 hodín, ak lokátor odosiela informácie o svojej polohe každých 10 minút. Po zakúpení hodiniek je pred používaním naplno nabite!

Mobilné aplikácie:
Hodinky možno ovládať a sledovať pomocou mobilnej aplikácie Setracker, ktorú možno stiahnuť pomocou QR kódu, popr. z databázy Obchod Play. K dispozícii sú verzie pre Android aj IOS. Po nainštalovaní a otvorení aplikácie je nutné Vaše zariadenie zaregistrovať. Pred vyplňovanie registračných údajov je nutné vybrať plochu: Európa a Afrika !!! V registračnom formulári je nutné vyplniť ID číslo na zadnej strane hodiniek, poprípade ak obsahujú QR kód, tak toto číslo.

funkcia:
Mapa: Po kliknutí na toto tlačidlo sa otvorí mapa s vyznačením polohy hodiniek. Pri dobrom GPS signálu býva presnosť lokácie do 5m. Pri nedostatočnom GPS signálu (napr. vo vnútri budov so silnými múrmi) sú hodinky lokalizované pomocou siete GSM, v ktorej ukážu najbližšie polohu vysielača / dokrývače mobilného operátora.

 

Footprint: vykreslí v mape trasu hodiniek za vybraný časový úsek

SOS: umožňuje nastaviť 2 tel. čísla na ktoré je možné sa dovolať po stlačení jedného z dvoch tlačidiel na hodinkách.

Varovanie odobraní hodiniek: hodinky sú na svojej zadnej strane vybavené senzorom, ktorý rozpozná ich zvesenia a hodinky odošlú varovnú správu.

Geofence: Umožňuje nastaviť hodinkám priestor, v ktorom sa môžu pohybovať. Pokiaľ tento priestor opustí, odošlú varovnú správu.

Vzdialený odposluch: umožní odpočúvať zvuky v okolí hodiniek.

Volanie na hodinky: na hodinky je možné sa dovolať a prijať hovor.

Telefónny zoznam v hodinkách: je možné zadať až 10 tel. čísel na ktoré je možné sa z hodiniek dovolať.

Intercom: umožňuje nahrať a odoslať na hodinky hlasovú správu v dĺžke až 15 sekúnd. Na hodinky je možné zaslať aj SMS správu.

jazyk:

samotné menu hodiniek je česky, mnohými slovami však nedisponuje, skôr grafickými symbolmi.
Jadrom obsluhy hodiniek je aplikácia, ktorá je:
holandsky
španielsky
Izraelské
rusky
francúzsky
vietnamsky
hebrejsky
filipínska
portugalsky
taliansky
ukrajinsky
dánsky
rumunsky
anglicky
poľsky
nemecky
maďarsky
bulharsky
fínsky
turecky