Citizen Eco-Drive Super Titanium AW1240-57L

Citizen Eco-Drive Super Titanium AW1240-57L

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hodinky z dielne značky Citizen sú ako stvorené pre všetkých pánov, ktorí od svojich hodiniek očakávajú nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú odolnosť. Celý popis
256,60 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera Posledný 1 kus

11.7.2022 - 12.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7066677

Popis

Hodinky z dielne značky Citizen sú ako stvorené pre všetkých pánov, ktorí od svojich hodiniek očakávajú nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú odolnosť. Ich tmavomodrý ciferník zaujme na prvý pohľad luminiscenčnými ručičkami a indexy, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času, nechýba ani dátumovka umiestnená na pozícii 3.

Super Titanium – extrémne odolný materiál
Puzdro aj ťah hodiniek sú vyrobené zo Super Titania. Jedná sa o vlastný materiál značky Citizen, ktorý sa vyrába spracovaním pevného titánu pomocou patentovanej technológie tvrdení Duratect.

Super Titanium si zachováva pôvodné vlastnosti titánu, ako je ľahkosť, má však navyše oveľa väčšiu pevnosť, tvrdosť a krásny vzhľad.

Je viac, než päťkrát tvrdšie, ako nerezová oceľ, ani po rokoch nosenia nie sú ťah ani jeho najviac namáhaná časť – spona – poškriabané. Hodinky tak stále vyzerajú rovnako, ako v deň, keď ste si ich kúpili.

Je o 40% ľahší, ako nerezová oceľ, ľahko tak zabudnete, že máte hodinky vôbec na ruky.

Super Titanium je hypoalergénny a šetrný k pleti, hodinky tak môžete nosiť aj v prípade, že trpíte alergiou na nikel a iné kovy.

Odoláva korózii vyvolanú sladkou aj slanou vodou.

Rovnako, ako titán, aj Super Titanium má nízku tepelnú vodivosť. Keď ho priložíte na kožu, nechladí. Ste tak ušetrení nepríjemného pocitu chladu, ktorý je toľko typický pre oceľové hodinky. Super Titanium pôsobí na dotyk skôr ako teplé drevo, než ako studený kov.

Technológia povrchového tvrdenia Duratect umožňuje vyrábať hodinky v bohatej škále farieb. Okrem typickej tmavo striebornej farby titánu je možné vyrobiť tiež striebornú, čiernu, zlatú a ružovo zlatú variantu.

ECO-DRIVE: skvost medzi hodinkovými strojčeky
Hodinky poháňa unikátny strojček Eco-Drive. Základným princípom technológie Eco-Drive je využitie svetla na pohon hodiniek. Svetlo prechádza sklom a číselníkom hodiniek, ktorý je vyrobený zo špeciálnych svetlo prepúšťajúcich materiálov. Solárny panel ukrytý pod číselníkom mení svetelnú energiu na elektrickú. K pohonu hodiniek stačí akékoľvek svetlo – umelé či prírodné. Energia sa ukladá do akumulátora, ktorý je zdrojom energie pre pohon hodiniek. Po úplnom nabití môže akumulátor dodávať energiu po dobu až 6 mesiacov.