Trust Gaming Trust GXT 488 Forze (23530), čierna/modrá

Trust Gaming Trust GXT 488 Forze (23530), čierna/modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonná slúchadlá s oficiálnou licenciou pre použitie s konzolou PlayStation. Sklopný mikrofón. Pohodlný hlavový most. Výkonné 50 mm aktívny reproduktorové jednotky. Mäkké a pohodlné náušníky. In-line diaľkový ovládač pre ovládanie hlasitosti a stlmenie mikrofónu. Celý popis
Partner: CZC.cz
40,62 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 3 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056697889

Popis

Trust GXT 488 Froze

Slúchadlá Trust GXT 488 Forze sú oficiálne licencovaná pre použitie so hernou konzolou PlayStation. Takže ak hľadáte výkonnú hernú náhlavnú súpravu, ste na správnej adrese.

  • Vhodné pre použitie s Playstation 4
  • Výkonné 50 mm reproduktory
  • pohodlné náušníky
  • Sklopný flexibilný mikrofón
  • Nastaviteľná zosilnená čelenka

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkonný zvuk

Či už sa preháňate po závodnej dráhe alebo prenasledujete nepriateľov vo vojnovej zóne, neuveriteľné 50 mm reproduktory vám poskytnú pôsobivý a detailné zvukový zážitok.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolnosť a štýl

Vďaka nastaviteľnému zosilnenému hlavovému pásku nie je headset len pohodlný, ale aj robustný. A ako oficiálne licencovaný produkt pre Sony je jeho dizajn dokonale zladený so vhľadom konzoly PS4. Štýl vám teda naozaj chýbať nebude.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pripojte sa, hneď

Pripojte slúchadlá jednoducho k bezdrôtovému ovládaču DUALSHOCK 4. Nylonový opletený kábel o dĺžke 1,2 m vám poskytne viac než dostatok priestoru pre pohodlný herný zážitok. Vďaka in-line diaľkovému ovládaniu potom môžete upraviť hlasitosť náhlavnej súpravy alebo stlmiť mikrofón, bez toho aby ste sa museli príliš namáhať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Výkonná slúchadlá s oficiálnou licenciou pre použitie s konzolou PlayStation. Sklopný mikrofón. Pohodlný hlavový most. Výkonné 50 mm aktívny reproduktorové jednotky. Mäkké a pohodlné náušníky. In-line diaľkový ovládač pre ovládanie hlasitosti a stlmenie mikrofónu. Jednoduché pripojenie k bezdrôtovému ovládaču DUALSHOCK 4 (vstup 3,5 mm). 1,2m nylonový opletený kábel.