SPC Gear Viro (SPG047), čierna

SPC Gear Viro (SPG047), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Náhlavná herné slúchadlá majú frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz, impedanciu 32 ohmov, citlivosť 98 dB. Disponujú odnímateľným mikrofónom s citlivosťou –55 dB / MW, sú kompatibilné s Win / Mac / Linux. Celý popis
Partner: CZC.cz
52,60 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056765894

Popis

Vynikajúce herné slúchadlá SPC Gear Viro

SPC Gear Viro sú náhlavné drôtová herné slúchadlá s odnímateľným mikrofónom, ktorá si zamilujú hráči všetkých možných hier. Vďaka kvalitnému mikrofónu sú vhodné aj pre streamery, mikrofón sa dokáže zamerať na hlas a potlačiť šum z okolia. Aj vy budete počuť zvuk jasne, a to vďaka uzavretým náušníkom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo si ich zaobstarať?

  • Široká kompatibilita
  • Odnímateľný mikrofón
  • Vysoká kvalita zvuku
  • Elegantný dizajn
  • Nielen pre hráčov
  • V balení obal na slúchadlá ako darček

Počujte kroky svojho nepriateľa jasne a čisto

Slúchadlá VIRO majú uzavretý design, vďaka tomu eliminujú šum z okolia a hráči sa môžu sústrediť len na to, čo sa deje v hre. Počujete skutočné detaily, každý súperov krok. Pamäťová pena navyše zabezpečuje, že slúchadlá na ušiach pevne sedí a netlačia ani po hodinách používania.

Komunikujte so svojimi spoluhráčmi

Dôležité je nielen počuť protihráča, ale aj komunikovať so spoluhráčmi. So vstavaným odnímateľným mikrofónom to bude hračkou. Mikrofón maskuje šum v okolí, sústredí sa len na váš hlas. Keď si ale budete chcieť pustiť film alebo video, mikrofón možno ľahko odpojiť, aby vám neprekážal.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Náhlavná herné slúchadlá majú frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz, impedanciu 32 ohmov, citlivosť 98 dB. Disponujú odnímateľným mikrofónom s citlivosťou –55 dB / MW, sú kompatibilné s Win / Mac / Linux, telefóny a video hernými konzolami s konektorom 3.5 mm. V balení je kábel 120 cm s 3.5 mm jackom. Rozmery slúchadiel sú 172 × 195 × 96.5 mm, hmotnosť 307 g.