Razer Kraken Tournament Edition, zelená (RZ04-02051100-R3M1)

Razer Kraken Tournament Edition, zelená (RZ04-02051100-R3M1)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Špičková herná slúchadlá s frekvenčným rozsahom 12 Hz – 28 kHz, impedanciou 32 ohmov, citlivosťou 109 ± 3 dB. Priemer náušníku je 56 mm, kábel s 3,5 mm Jackom je z ultra odolného kevlaru a má dĺžku 1,3 m. Mikrofón má frekvenciu 100 Hz – 10 kHz, impedanciu 32 ohmov, SNR> 60 dB a citlivosť –42 ± 3 dB. Celý popis
103,42 €
Vrátane DPH
60,94 €
-41%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

17.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
17.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100056965139

Popis

Razer Kraken Tournament Edition – lepšie nezoženiete

Zvuk pre hráčov nie je len zážitkom, má veľký vplyv na to, ako sa im bude dariť. Keď presne počuje, kde sa pohybuje nepriateľ, rýchlejšie ho zasiahnu. Zo sluchu sa stáva zbraň. A práve preto je dôležité zaobstarať si kvalitné herné slúchadlá. Razer je svojimi hernými doplnky proklamovaný a model Kraken Tournament Edition patrí k tomu najlepšiemu, čo od neho môžete kúpiť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo si zaobstarať Razer Kraken Tournament Edition?

  • Majú vysoký frekvenčný rozsah 12 Hz – 28 kHz.
  • Disponujú kvalitným mikrofónom, takže vás spoluhráči dobre počujú.
  • Sú to prvé slúchadlá s THX Spatial Audio.
  • Na ušiach dobre sedia a netlačia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zažite prvý slúchadlá s THX Spatial Audio

Viete, čo odlišuje špičkový zvuk od dobrého? Schopnosť transportovať vás priamo tam, kde sa odohráva koncert. Či už počúvate hudbu, alebo stojíte uprostred bojovej arény, THX Spatial Audio vás vždy 100% vtiahne do deja. Budete si pripadať, akoby ste stáli priamo na mieste a všetko zažívali na vlastnej koži.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Všetko si jednoducho nastavíte

Ku slúchadlám Razer Kraken Tournament Edition získate jednoduchý, ale mocný ovládač. Umožňuje nastavovať hlasitosť zvuku, stíšiť mikrofón, zapínať a vypínať funkciu THX Spatial Audio, nastavovať hĺbku basov a tiež balansovať medzi zvukom z hry a chatom s priateľmi. Všetko len a len podľa vašich predstáv.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hrajte pokojne dlhé hodiny

Ani po dlhých hodinách hrania vás s týmto špičkovým headsetom nebudú bolieť uši. Vankúšiky sú vyplnené gélovou chladivú výplňou, poťah je z mäkkej kože. Náušníky perfektne izolujú okolité dianie, takže sa môžete zamerať iba na hru. Nič vás nebude rušiť a hranie vám nebude spríjemňovať ani nepríjemný tlak po niekoľkých hodinách nosenia slúchadiel.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výrobca myslel na ergonómiu

Už sme si prezradili, že náušníky sú príjemné a mäkké, aby netlačili na uši. Je toho ale ešte ďaleko viac, čo prispieva k dobrej ergonómii slúchadiel. Na ich výrobu bol použitý hliník, takže sú síce pevná, ale ľahká. Firma Razer je svojimi hernými doplnky známa, vytvára ich tak, aby vyhovovali aj profesionálnym hráčom venujúcim sa e-športu. Určite teda nezklamnou ani vás.

Kľúčové vlastnosti

Špičková herná slúchadlá s frekvenčným rozsahom 12 Hz – 28 kHz, impedanciou 32 ohmov, citlivosťou 109 ± 3 dB. Priemer náušníku je 56 mm, kábel s 3,5 mm Jackom je z ultra odolného kevlaru a má dĺžku 1,3 m. Mikrofón má frekvenciu 100 Hz – 10 kHz, impedanciu 32 ohmov, SNR> 60 dB a citlivosť –42 ± 3 dB.