KOSS SB42 + doživotná záruka

KOSS SB42 + doživotná záruka

Výpredaj
Slúchadlá KOSS SB / 42, cez hlavu, s mikrofónom, čierne, uzavreté, frekvenčný rozsah 20 – 20000 Hz. Rozhranie: 3,5mm jack (dĺžka kábla 2.4 metra). Celý popis
78 €
Vrátane RP a DPH
40,50 €
-48%
Tovar od predajcu MALL
Platí do 4.9.2022 alebo do vypredania

Na sklade Posledný 1 kus

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
10.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1311164

Popis

Kľúčové vlastnosti:

Výborný rozsah aj citlivosť

Komunikačné náhlavná súprava Koss SB42 ponúka výborný frekvenčný rozsah (20 – 20 000 Hz), ktorý vám umožní nielen jasne počuť, ale tiež byť jasne vypočutý pri rozhovore. Vďaka technológii Koss Clear Voice (CVT) ponúkajú mikrofón s redukciou nadmerného šumu. Táto technológia umožňuje oveľa ľahšie používať napríklad rozpoznávanie reči. Model SB42 je vybavený odnímateľným káblom – to užívateľovi umožňuje zvoliť, ktoré slúchadlo sa má pripojiť a používať. Súčasťou SB42 je nový 8pákový kábel s integrovaným mikrofónom (so samostatnými zvukovými / hlasovými zástrčkami).

Jedinečný D-profil

Model SB42 má prirodzene tvarované slúchadlo s tzv. D-profilom, ktoré sa najprv predstavilo na ergonomicky navrhnutom audio systému Koss Pro4AAA a teraz je k dispozícii na mnohých slúchadlách Koss. D-profil napodobňuje tvar ucha a vytvára ideálne tesnenie pre najkonzistentnejšiu reprodukciu zvuku. Komfortný dizajn Koss SB42 vám umožní pohodlne nosiť tieto náhlavnej súpravy po dlhšiu dobu.

Skvelá funkčnosť

Spolu s dokonalou ergonómiou prinášajú slúchadlá SB42 možnosť používať ich aj pri vysokej hlasitosti, a to aj napriek tomu, že by bola pripojená k zariadeniu s nízkym napätím. Uzavreté ušné vankúšiky pohodlne utesní priestor okolo uší tak, aby zablokovali vonkajšie šum a zároveň, aby nedochádzalo k úniku zvukových vĺn do okolia. Slúchadlá SB42 sa ľahko skladajú – to je ideálne pre ich bezpečnejšie prepravu.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre:
  • Dĺžka kábla [m]: 2,4
  • Konektor: 3.5mm (TRS), 3.5mm (TRS)
  • Typ slúchadiel: Headset, Náhlavný
  • Frekvenčný rozsah min. [Hz]: 20
  • Frekvenčný rozsah max. [KHz]: 20

Užitočné odkazy: