HyperX Cloud II Headset (KHX-HSCP-RD)

HyperX Cloud II Headset (KHX-HSCP-RD)

HyperX Cloud II Headset s efektmi 7.1 dáva hraniu hier, sledovaniu filmov i počúvaniu hudby nový rozmer. Prvotriedny dizajn, vysoká odolnosť, komfort a predovšetkým špičkový zvuk, ktorý Vás vtiahne do deja. V krásnom balení s odnímateľným mikrofónom, náhradným polstrovaním a redukciami pre pripojenie na mobilné zariadenia aj na PS4. Celý popis
79 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 743631

Popis

HyperX Cloud II – 7.1 herný headset

Zažite ešte lepší zvuk so slúchadlami HyperX Cloud II, nástupcami oceňovaného modelu Cloud. Získajte novú skúsenosť s priestorovým zvukom 7.1 externej USB zvukovej karty. HyperX Cloud II vás oslovia veľmi robustnou konštrukciou, ktorá dobre odoláva častému prenášaniu a dennému používaniu a tiež perfektne polstrovanými náušníkmi aj hlavovým mostom .. Ľahké prevedenie dovoľuje slúchadlá nosiť aj dlhšiu dobu nasadené na ušiach bez toho aby ste ich značne cítili. Pre online komunikáciu potom možno využiť citlivý mikrofón.

S externou zvukovou kartou do portu USB získate dokonalú kontrolu nad zvukom a precízne virtuálny 7.1 priestorový zvuk. Zažite nové rozmery v hrách. Budete počuť každý krok nepriateľa presne v smere, z ktorého vychádza.

Slúchadlá HyperX Cloud II sú vybavené extra veľkými 53 mm dynamickými zvukovými meničmi, ktoré vám prinesú kryštálovo čistý zvuk s vysokým rozsahom výšok i stredov doplnených o veľmi hlboké a silné basové tóny. Vďaka tomu je možné ich využiť ako herné slúchadlá alebo na počúvanie.

Iste poznáte, ako okolité vplyvy dokážu narušiť počúvanie obľúbenej hudby alebo sústredenie pri hraní hier. Tieto okolité skreslenia slúchadlá redukujú vďaka svojej uzavretej konštrukcii a tiež kvalitnému prevedeniu náušníkov s pohodlným polstrovaním.

Slúchadlá majú veľké a pohodlné náušníky aby bol zaistený maximálny komfort pri nosení. Vďaka veľkému priemeru náušníkov a ich konštrukcii bude aj dlhšie nosenie slúchadiel značne pohodlné a vďaka tomu si budete môcť nerušene užívať počúvanie obľúbenej hudby alebo hranie hier.

Slúchadlá HyperX Cloud II poskytujú poslucháčom veľmi verné podanie zvuku a to vďaka širokému frekvenčnému rozsahu 15 – 25 000 Hz s impedanciou 60 ohmov. Citlivosť je uvedená na 98dB +/- 3dB a príkon je 150mW. Kvalitný zvuk zaistia 53 mm zvukové meniče, ktoré sú osadené do veľkých náušníkov. Veľmi pekný je aj frekvenčný rozsah mikrofónu 50–18,000 Hz. Prepojenie s audio prístrojmi alebo s počítačmi či notebookmi zaisťuje 1 meter dlhý kábel, doplnený ešte o 2 metrové predĺženie. Do audio prístrojov sa slúchadlá zapájajú 3,5 mm jack konektorom.

Vlastnosti:

 • 7.1 virtual surround sound
 • Reproduktor: 53 mm
 • Impedancia: 60 Ohm
 • Intenzita: 98±3 dB
 • Frekvenčný rozsah: 15 Hz – 25 KHz
 • Mikrofón:
 • Odpojiteľný
 • Citlivosť 105 dB (THD≤1.0% at 1 KHz)
 • Frekvencia 50 Hz – 18 KHz

Pripojenie:

 • Dĺžka kábla: 1m + 2 m predĺženie + 10 cm iPhone
 • stereo jack 3,5 mm (4 pólový)
 • Redukcia na Pc, PS4, Xbox One

P/N: KHX-HSCP-RD