Corsair HS35 Stereo (CA-9011197-EU), zelená

Corsair HS35 Stereo (CA-9011197-EU), zelená

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Skvelá multi-platformové herné slúchadlá s plne odpojiteľným mikrofónom. Kompatibilný s PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch, Mobily. Frekvencia slúchadiel 20 – 20 000 Hz. Citlivosť 113 +/- 3 dB. Impedancia 32 Ohmov. 50 mm neodymové meniče. Citlivosť mikrofónu –40 +/- 3 dB. Celý popis
Partner: CZC.cz
52,44 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056697898

Popis

Herný multi-platformová slúchadlá Corsair HS35, zelená

Skvelá, dizajnová, pohodlná a hlavne multi-platformové slúchadlá, ktoré sa ľahko stanú vaším miláčikom.

  • 50 mm neodymové meniče
  • plne odpojiteľný mikrofón s funkciou zníženie okolitého hluku a s certifikátom Discord
  • jednoduché ovládanie hlasitosti na mušli
  • multi-platformové kompatibilita

Dokonale čistý a hutný zvuk

Základom vynikajúceho zvuku týchto slúchadiel sú vysoko kvalitné 50 mm neodymové meniče. Tie produkujú v hrách presný, čistý a veľmi reálny zvuk, vďaka čomu získate možnosť presného určenia polohy vašich nepriateľov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Robustný, ale aj napriek tomu pohodlná

Slúchadlá majú veľké mušle, ktoré dokonale objímu vaše uši, skvele odhluční hluk z okolia a prostredníctvom ktorých si vychutnáte luxusné zvuk – zvuk tej najvyššej kvality. Okrem veľkých a tiež aj pohodlných mušlí oceníte aj pohodlnú, širokú a mäkko polstrovanou čelenku slúchadiel, ktorá dokonale padne na každú hlavu, a vďaka ktorej bude aj dlhodobé nosenie slúchadiel veľmi pohodlné.

Plne odpojiteľný mikrofón

Samozrejmosťou slúchadiel je aj citlivý mikrofón, bez ktorého sa pri hraní hier nezaobídete. Po skončení hrania možno ale mikrofón vziať a odpojiť, takže sa zo slúchadiel stanú bežná náhlavné slúchadlá pre počúvanie hudby napríklad vonku, kde by vyčnievajúce mikrofón vyzeral divne.

Okrem toho, že je možné mikrofón odpojiť, je ďalší jeho silnou stránkou kvalitný prenos hlasu, zníženie hluku z okolia a certifikát Discord.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché ovládanie

Ovládajte hlasitosť ľahko a rýchlo prostredníctvom otočného kolieska na jednej z mušlí. Na rýchle stlmenie je potom k dispozícii priamo špeciálne tlačidlo.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Multi-platformová kompatibilita

Chcete slúchadlá okrem hrania na PC používať aj pri hraní na Xbox One, PS4, mobiloch alebo napríklad Nintende? Ak áno, tak smelo do toho. Corsair HS35 sú totiž multi-platformová a ich používanie s rôznymi druhmi konzolou tak nie je žiadny problém.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Skvelá multi-platformové herné slúchadlá s plne odpojiteľným mikrofónom. Kompatibilný s PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch, Mobily. Frekvencia slúchadiel 20 – 20 000 Hz. Citlivosť 113 +/- 3 dB. Impedancia 32 Ohmov. 50 mm neodymové meniče. Citlivosť mikrofónu –40 +/- 3 dB. Frekvencia mikrofónu 100 Hz – 10 kHz. Impedancia mikrofónu 2.2k Ohm. Dĺžka kábla 1,1 m.