Figúrka Cable Guy - Vault Boy (Exquisite)
26,50 € 24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Vyzdobte si okolie konzoly Vault Boyom.Výška: cca 20 cm.

Figúrka Cable Guy - Spyro
28,50 € 24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 3 metrovým MicroUSB káblom a redukciou na Lighting.

Figúrka Cable Guy - Crash Bandicoot XL (30 cm)
44,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. V tejto zväčšenej XL verzii potom unesie aj konzolu Nintendo Switch. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom.

Figúrka Cable Guy - Ľadové Kráľovstvo Olaf
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará snehuliak Olaf z Frozen.

C-Tech Lycaon gamepad

C-Tech Lycaon gamepad

Hodnotenie: 3,9
20,14 € 18,90 €

Bezdrôtový gamepad C-TECH Lycaon Vám ponúkne ešte lepšie herné zážitky.

MSI Force GC30 (S10-43G0010-EC4)
44 € 39,90 €

Bezdrôtový ovládač vhodný pre PC, PS3 a zariadenia Android. MSI Force GC30 (S10–43G0010-EC4) má osem smerový D-pad s vymeniteľným krytom, pokročilé analógové páčky, duálny vibračný motor a gumené bočné rukoväte pre pevný úchop. Na jedno nabitie vydrží až 8 hodín. Možno používať aj s USB káblom s dĺžkou 2 m.

Evolveo Fighter F1 (GFR-F1)

Evolveo Fighter F1 (GFR-F1)

Hodnotenie: 4,4
30 €

Posledný kus za túto cenu!

univerzálny bezdrôtový gamepad je vhodný pre všetkých fanúšikov hier a je kompatibilný s hernou konzolou PlayStation 3, Android zariadeniami alebo Windows PC. Pripojenie pomocou Bluetooth alebo digitálne 2,4 GHz, dobíjací vysokokapacitný Li-Ion akumulátor.

Genesis Vanad 300, USB hub, Mouse Bungee (NBU-1441)
13 €

Malá vychytávka k PC, ktorá výrazne zlepší úspešnosť hráča – podsvietený držiak na kábel PC myši Genesis Vanád 300, USB hub, Mouse Bungee (NBU-1441) zvyšuje rýchlosť myši, znižuje jej hmotnosť a eliminuje trenie káblu o stôl. Držiak disponuje 4 × USB 2.0 portmi, 150cm káblom a stabilnou konštrukciou s gumovými nožičkami.

Figúrka Cable Guy - Sonic (Deluxe Gift Box)
30,99 € 29,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 3 metrovým MicroUSB káblom a redukciou na Lighting. Sľubujeme, že vám Sonic s ovládačom neutečie.

Figúrka Cable Guy - Spyro XL
37,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. V tejto zväčšenej XL verzii potom unesie aj konzolu Nintendo Switch alebo tablet.

Figúrka Cable Guy - Príbeh Hračiek Buzz Lightyear
24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Buzz Lightyear z Toy Story.

Figúrka Cable Guy - Iron Man
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie Dualshocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 3 metrovým MicroUSB káblom a redukciou na Lighting.

Figúrka Cable Guy - Thor
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku či DualSense, Xbox ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom.

Figúrka Cable Guy - Banjo-Kazooie
37,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará dvojica Banjo a Kazooie z dielny štúdia Rare.

Figúrka Cable Guy - Black Panther
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB/USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Black Panther z Marvel Comics.

Figúrka Cable Guy - Black Widow
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača, ProControlleru alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Vyzdobte si svoje herné brloh Čiernu vdovou (Black Widow).

Figúrka Cable Guy - Hulk XL (30 cm)
39,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. V tejto zväčšenej XL verzii potom unesie aj konzolu Nintendo Switch alebo tabliet.

Figúrka Cable Guy - Mickey Mouse
24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará známý myšák Mickey Mouse.  

.

Canyon 3 v 1 bezdrôtový gamepad (CND-GPW6)
26 €

Bezdrôtový herný ovládač pre Play Station 3, PC a Android. Canyon 3 v 1 sa pripája pomocou 2,4G Hz technológie, má 15 tlačidiel a 2 vstavané vibračné motorčeky. Vydrží až 8 hodín hrania, má dosah až 10 metrov a rýchlo sa nabíja.

Canyon 4 v 1 bezdrôtový gamepad (CND-GPW3)
32,90 €

Bezdrôtový herný ovládač pre Nintendo Switch, Play Station 3, PC a Android. Canyon 4 v 1 sa pripája pomocou 2,4 GHz technológie, má 16 podsvietených tlačidiel, 2 vstavané vibračné motorčeky a snímač pohybu. Nabíja sa cez USB-C.

Figúrka Cable Guy - Borderlands Claptrap
24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cable Guy je navrhnutý na držanie Dualshocku, Xbox One ovládača, ProControlleru alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým microUSB káblom.

Figúrka Cable Guy - Call of Duty Battery
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará Erin „Battery“ Baker.

Figúrka Cable Guy - Captain America
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku či DualSense, Xbox ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom.

Figúrka Cable Guy - Leví král Rafiki
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Rafiki z Levieho Krála.

Figúrka Cable Guy - Rob Riviera
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará zlatý fotbalista.

White Shark Wireless Gamepad 5v1 (GPW-2021)
16,80 €

Ergonomický gamepad White Shark Wireless Gamepad 5v1 (GPW-2021) kompatiblný s PC, PS2, PS3 a Android TV. Vybavený 17 tlačidlami a 2 analógovými páčkami a vibráciami. Pripojenie pomocou USB 2.0 alebo bezdrôtovo cez Wi-Fi.

Marvo Li-Ion GT-60, bezdrôtový (PC) (GT-60)-31%
19 € 13 €

Štýlový bezdrôtový gamepad Marvo Li-Ion GT-60 je ideálnym ovládacím prvkom ako k PC, tak k zariadeniam s operačným systémom Android a iOS. Možno pripojiť cez USB aj bezdrôtovo pomocou **Bluetooth. Gamepad je vybavený **13 tlačidlami a všesmerovým ovládačom. Obsahuje držiak pre smartphony (4 – 8,5 cm).